Щедрість із «привітом»

Сюжет про цьогорічний першоквітневий інцидент в одній iз банківських філій неподалік Московської площі в Сімферополі показали ледве не всі телеканали. Жарт 34–річного чоловіка дійсно справив враження: нагадаю, сімферополець серед білого дня під прицілом камер відеоспостереження зайшов у банківське приміщення і без особливих погроз просто наказав дівчині–касиру видати йому для якихось потреб 21 тисячу гривень.

А ви Барака Обаму куштували?

А ви Барака Обаму куштували?

Саме «президентська» бірка під доволі масивним чорним гроном мимоволі звела мене з Оленою Боровик. Сталось це на п’ятому міжнародному фестивалі винограду «Золоте гроно–2013», який нещодавно проходив у кримській столиці. Луганчанка там представляла міський клуб виноградарів–любителів «Лоза Донбасу».

Обірвалася «НИТКА»?

Обірвалася «НИТКА»?

Як передали вітчизняні інформ­агенції з посиланнням на «РІА «Новости», Росія офіційно поінформувала українську сторону про те, що, починаючи з 2014 року і в подальшому, не планує використовувати полігон «НИТКА» для підготовки льотчиків в інтересах авіації військово–морського флоту РФ.

Випити море

Хто відпочивав останніми роками в цьому курортному селищі, либонь, добре знає, якої гостроти тут набула проблема питної води. Цьогоріч далася взнаки низька наповненість через спекотне літо Феодосійського водосховища, звідки вода магістральним трубопроводом через гори дістається спочатку Коктебеля, Судака, а далі за залишковим принципом «напуває» Новий Світ.

Бруд на грязях Аджиголя

Про безпрецедентну ситуацію навколо унікального озера Аджиголь, де колись добували цілющі грязі й ропу для феодосійських санаторіїв, «УМ» раніше вже детально писала. Нагадаю, бізнесмен Володимир Ярмоленко з Підмосков’я у кримському селищі Приморському, що за десять кілометрів на схід від Феодосії, віднедавна обзавівся кількома міні–пансіонатами.

«Щука» у рибальських сітях

«Щука» у рибальських сітях

Бойову субмарину водолази кримського Чорноморського центру підводних досліджень, нагадаю, виявили на початку літа поблизу мису Тарханкут на глибині близько півсотні метрів. Це так звана «Щука», точніше «Щ–216», що була на озброєнні бригад дизельних середніх підводних човнів радянських флотів у 30—40–х роках минулого століття.

Заробила другу «ходку»

Кримським міліціонерам знадобилася рівно доба, щоб викрити цей злочин. А все тому, що знайшлася небайдужа людина, яка зателефонувала у Керченський міськвідділ, повідомівши про схожу з розклеєним повсюди фотороботом iмовірної викрадачки.

«Магарацька» оптимізація

«Магарацька» оптимізація

Передусім через такий контраверсійний інформпривід — поспішну ліквідацію винарні у ялтинському селищі Отрадне і безпосередньо з цим пов’язаний переїзд на нове місце найстарішої на теренах колишнього Радянського Союзу енотеки — упродовж останнього року до Національного інституту винограду і вина «Магарач» була прикута увага преси.

Мисова недостатність

Мисова недостатність

Кримський півострів вклинюється у Чорне й Азовське моря майже сорока мисами. Кожен із них по–своєму неповторний і по–різному слугував людям, усій цивілізації. Нагадаю, що фактично з мису Херсонес на землі Київської Русі прийшло християнство.