Курортні орієнтири

Такою статистикою оперують у місцевому міністерстві курортів і туризму, де вже традиційно період з 28 грудня по 16 січня вважають своєрідною «пристрілкою» до чергового відпочивального сезону. За словами кримського міністра Олександра Лієва, особливістю нинішнього новорічно–різдвяних вакацій на півострові став підвищений попит на послуги сакських санаторіїв і активні тури на Південнобережжі.

Постріл перед Загиблими кораблями

Сталося це під час нічного чергування старшого інспектора патрульно–постової служби (ППС), 35–річного прапорщика Романа Савіна, на Приморському бульварі, якраз навпроти легендарного символа міста моряків — пам’ятника Загиблим кораблям. Невідомо, що найшло на міліціонера, котрий «втихомирив» безхатченка пострілом із табельного пістолета.

Різдвяне «моржування»

Різдвяне «моржування»

Уже майже три десятиріччя поспіль «моржі» зі всієї України на Різдво з’їжджаються на берег Каламітської затоки, щоб разом дати старт початку нового зимового купання у морі. Цього разу відчайдухи своїми загартованими тілами розтинали хвилі біля євпаторійської набережної імені Горького. Кожен з учасників акції обирав прийнятну для себе дистанцію і тривалість перебування у воді, температура якої сягала 8 градусів. Вік самих учасників теж мав широкий спектр — від десяти до вісімдесяти восьми років.

Поетолікар

Поетолікар

Хто з відпочивальників посеред літа в нашій курортній столиці Ялті навідувався до Центрального ринку, той, певен, й гадки не мав, що до його появи і початкового облаштування безпосередньо причетний автор слів відомого романсу (він входив до репертуару видатного радянського співака Івана Козловського) «Повій, вітре, на Вкраїну», а тоді, у 60–х роках позаминулого сторіччя, скромний повітовий лікар Степан Руданський.

За рибу гроші

Російські «зелені кашкети» в досі офіційно не розділеному між Україною і Росією Азовському морі виявились більш поблажливими до українських рибалок, аніж їхні колеги у липні. Тоді, нагадаю, російський прикордонний сторожовий катер протаранив і потопив човен з українськими рибалками, внаслідок чого із п’яти жителів Донецької області живим лишився лише один.

Перешкода на Шовковому шляху

Перешкода на Шовковому шляху

Під час нещодавнього державного візиту Президента Віктора Януковича до Китаю по завершенні бізнес–форуму в Пекіні українська компанія «Київгідроінвест» (як розробник) і китайська ВІСIM (як інвестор), нагадаю, підписали меморандум про будівництво глибоководного порту на Чорному морі поблизу села Фрунзе Сакського району.

Вагітність в ударі

Фабула цієї скандальної історії доволі банальна: лейтенант міліції Ольга Борулєва, добряче напідпитку, поза службою відгамселила жінку. На щастя, обійшлись без серйозних наслідків для здоров’я останньої, хоча молода співробітниця Нахімовського райвідділу міліції Севастополя розійшлася на повну.

Від Сурб–Хача до Кизилташу

Від Сурб–Хача до Кизилташу

Щоразу в походах із цією групою сімферопольських йогів, спраглих до змістовного, активного дозвілля, відкриваю для себе щось нове з давньої і недавньої минувшини Криму. Зазвичай вирушаємо в мандрівки вихідного дня, «накручуючи» для безпосереднього контакту з живою природою кілометри навпростець, через гірські перевали і ліси.

Як не кувалдою, так вогнем

Два тижні тому «УМ» повідомляла про відкритий лист на ім’я Віктора Януковича за підписом архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ (КП) Климента. У листі висловлювали тривогу за долю єдиного в Євпаторії храму УПЦ КП Хрестовоздвиженської церкви на вулиці Інтернаціональній.

Горе від Горюнова

Відсутність Миколи Горюнова в камері СІЗО виявили самі ж тюремники у понеділок під час ранкової перевірки. Одразу вдалися до його пошуків на території ізолятора. Марно. Наразі, як повідомляє прес–служба Державної пенітенціарної служби України в АР Крим і Севастополі, триває операція з пошуку арештанта.