А про розу вітрів забули

Пані Ірину, редактора сайту Kerch.Fm, як багатьох громадських активістів і екологів приморського міста, передовсім цікавлять приховані загрози масштабного цементного виробництва, замовником якої є місцеве ТОВ «Альтцем», а генпідрядником— ТОВ «Донспецмонтаж».

Інтимні «струни»

Усе почалося з того, що минулого тижня у міліцейський райвідділок Сімферополя звернувся 35–річний іноземець, що має дозвіл на проживання в Україні. Він поскаржився, мовляв, став жертвою чотирьох молодиків, що відібрали у нього майже п’ять тисяч гривень, ноутбук, дорогу куртку та інші предмети особистого гардеробу.

Куди поділася «Маргарита»?

Куди поділася «Маргарита»?

Ідеться про майно, яке місцева митниця упродовж 2009—2012 років вилучила у власників за порушення митних правил. Увесь крам за усталеною юридичною процедурою було конфісковано в дохід держави і передано на відповідальне зберігання до спеціальних установ. Але перевірка їх не виявила цього «добра».

Другий дар Абдураїма

Уперше Абдураїм Деміраяк безкоштовно збагатив фонди Бахчисарайського історико–культурного заповідника і його Ханського палацу ще 1997 року. Тоді археолог і меценат передав кримській установі 195 предметів із власної колекції — монети періоду Кримського ханства, Золотої Орди, а також різноманітні європейські медалі.

Прокляття Полікурівського пагорба?

Протягом минулого тижня 42 мешканці району Полікурівського пагорба (половина з них — діти) звернулися по допомогу в інфекційне відділення Ялтинської міськлікарні. Люди поскаржилися на різкий біль у животі, блювання і високу, близько 40 градусів, температуру.

Пролітаючи між Соколом і Палвані–оба

Пролітаючи між Соколом і Палвані–оба

Учора члени київського екстремального спортклубу «СкайПарк» мали розпочати демонтаж свого рекордного дітища — тролея (металевого тросу для спуску на ролику під ухилом) загальною довжиною шість кілометрів.

Велика Октябрська евакуація

Велика Октябрська евакуація

Удруге за останні дев’ять років у Севастопольському регіоні вдалися до безпрецедентних заходів безпеки, пов’язаних із знешкодженням боєприпасів часів Другої світової війни. Йдеться про німецьку авіабомбу вагою майже з тонну, на яку напередодні (вірогідніше — полюючи за металом) місцевий житель натрапив на крутосхилі за півкілометра від селища Октябрь.

Від міліції — на той світ

Після того як до нього навідалися працівники міліції, 46–річний житель села Митрофанівка Нижнєгірського району Віктор Дещинський наклав на себе руки. Чоловіка, батька чотирьох­ дітей, запідозрили у вбивстві місцевої пенсіонерки.

«Чистка» для Чистякова

На цей раз у Київському райсуді кримської столиці заслухали покази свідків, зокрема представника місцевого Главку СБУ. Схоже, до остаточного вердикту ще далеко (наступне засідання має відбутися 15 листопада), бо виступи свідки геть не прояснили ситуацію у цій кримінальній справі, навпаки, додали ще більше туману для непосвячених.

Черговий «привіт» Файнгольдам

Днями дружина мiльйонера i екс–депутата Сiмферопольської мiськради Йосипа Файнгольда стала жертвою невiдомого терориста. Жінка вставляла в домашній ноутбук USB–флешку, яка в той день надійшла на домашню адресу в звичайному поштовому конверті.