Великій Алушті — великий «шмон»

Дев’ять оперативних груп, до складу яких увійшли як співробітники практично всіх служб місцевої міліції, так і предс тавники СЕС, Держслужби з надзвичайних ситуацій і Міндоходів, раптовою одноденною перевіркою охопили фактично всю приморську зону Малоріченського, Рибачого, Партеніта, Сонячногірського.

Вище Евересту

Вище Евересту

Екіпаж на чолі з колишнім офіцером випробувального центру, а нині льотчиком АТ «Мотор–Січ» 61–річним Сергієм Тишковим забрався на захмарну висоту, раніше недосяжну для всіх Мі–8, за 29 хвилин 30 секунд.

«Ти був у Керчі? Так мовчи!»

Біля Керчинської міськради постовий міліції затримав кореспондента сайту «Ні корупції!» Миколу Іващенка. Журналіст намагався взяти коментар у міського голови Олега Осадчого щодо мітингу на захист незалежного видання Kerch.FM і телекомпанії «Бриз».

Варіант «Омега»

Тільки за останні дні туди доправили 386 осіб, у тому числі 80 дітей. Майже в усіх однаковий діагноз — «отруєння». Причому люди занедужали у переважній більшості випадків начебто після купання на міському пляжі «Омега» (у межах Севастополя — близько півсотні пляжів).

Два вагончики над прірвою

Дзвінок черговому ялтинської служби порятунку надійшов минулої неділі рівно о 15.40. Телефонували обидва провідники канатної дороги «Місхор — Ай–Петрі» — спеціально навчені інструктори, котрі разом із пасажирими перебувають у вагончиках під час їхнього руху.

Кілок від Яцуби

Ветерани ВМС України обурені кадровим призначенням у Севастопольській міськ­держадміністрації. Суб’єкт їхньої цілком слушної реакції — відомий депутат міської ради від партії «Рускій блок» Дмитро Бєлік, яким глава СМДА Володимир Яцуба заповнив вакансію свого заступника з соціальних питань. Із цього приводу рада громадської організації «Ветерани Військово–Морських сил України» на чолі з контр–адміралом у відставці Віктором Носенком звернулася з офіційним листом до прокурора Севастополя Ігоря Пілата, аби той перевірив законність цього призначення та вніс відповідний протест. А ще «Ветерани ВМСУ», як повідомив «УМ» член їхньої ради, капітан першого рангу запасу Мирослав Мамчак, мають намір звернутися до Президента України.

Будинок дружби — яблуко розбрату

Ідеться про інцидент у центрі Сімферополя на вулиці Пушкіна, 20, де розташований так званий Будинок дружби. Близько 35 років у цій старій одноповерховій будівлі загальною площею близько 280 квадратних метрів розміщувалися офіси трьох громадських організацій — товариства «Україна — світ», «Рада світу» і республіканського товариства міжнародних зв’язків.

«Міцне» для дітвори?

Висуванка донецьких «регіоналів» Олена Піддубна протрималася в гендиректорському кріслі лише три роки і днями написала заяву «за власним бажанням». Чому вирiшила покинути міжнародний дитячий центр саме у пік літнього сезону? У повідомленні, переданому прес–службою «Артеку», Піддубна лише заявляє, що це «свідоме прийняття рішення» і що вона переходить на роботу «вище» — в Державне управління справами (ДУС).

Замучені «фотосесіями»

Зазвичай, до цього найбільше причетні тутешні горе–фотографи, які на знімках із «ручними» орлами, мавпочками, крокодилами та іншими представниками екзотичної фауни роблять свій літній бізнес. Хоча, нагадаємо, надання таких фотопослуг за межами зоокутків і зоопарків, категорично заборонено відповідним законом і постановою кримського парламенту. Одначе це не зупиняє жорстокий люд. Експлуатація бідолашних живих істот просто немилосердна: їх морять голодом, цілий день тримають на сонці, абияк годують. Геть заморених у такий спосіб «фотомоделей» періодично під час рейдів вилучають правоохоронці і передають до місцевих зоопарків. Зокрема, до Сімферопольського, де вже утворилася ціла експозиція вилучених у мучителів тварин, птахів і земноводних.