Випадок, який змінив життя
Приморський районний суд Одеси засудив місцевого 47–річного жителя Андрiяша до двомісячного тюремного ув’язнення за жорстоке поводження з котом (ч. 1 ст. Кримінального кодексу України). Як передає прес–служба райсуду, крім ув’язнення, садист заплатив три тисячі гривень за лікування тварини.