Із жезлом і терміналом

Із жезлом і терміналом

Столичні водії, на відміну від автолюбителів з інших регіонів країни, вже мають можливість сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху на місці лише за допомогою банківської картки. Як повідомили «УМ» в Управлінні ДАІ м. Києва, це стало можливим завдяки тому, що частину патрульних машин уже обладнали терміналами для платіжних карт.

Від шуби до бронежилета

Від шуби до бронежилета

Митники підрахували, що саме «завдяки» цій активності нелегальних кур’єрів більш як утричі вдалося збільшити надходження до державної скарбниці України! Якщо, підбиваючи підсумки 2013 року, херсонські митники говорили про дохід, який ледь перевищив «планку» в 70 млн. грн., то вже наприкінці поточного року загальний обсяг митних платежів становить майже 1,07 млрд. грн.

Хто подбає про захисників Вітчизни?

Хто подбає про захисників Вітчизни?

В одному з останніх урядових повідомлень зазначено, що рішення про надання статусу учасника бойових дій ухвалено стосовно майже двох тисяч із понад 50 тисяч захисників Вітчизни, які брали участь в АТО. Рішення ухвалено, але відповідних посвідчень не видають?

Вкрав, продав — і в Росію

Вкрав, продав — і в Росію

Чотири мільйони триста тисяч гривень бюджетних коштів, призначених на грошове забезпечення військовослужбовців, зникли із рахунків однієї з військових частин, що розташовані на Сумщині. Це встановила перевірка, що почалася ніби з буденного факту: начальник фінансової служби підрозділу не вийшов із відпустки.

Убити тоталітарного дракона

Убити тоталітарного дракона

Усе починалося по-політичному красиво: обурені заяви перших осіб держави про сепаратистські дії комуністів, заклики до перекриття кисню КПУ. І нарешті — судовий позов Мін’юсту та Державної реєстраційної служби про заборону КПУ як такої. Одначе сам позов у фахових юристів викликає забагато запитань — так непрофесійно він складений.

За вбивцю «відсидить» мати?

За вбивцю «відсидить» мати?

Півтора року тому 22-річна мати дитини знайшла свого малюка у ванній кімнаті з величезною кількістю синців і ран на тілі. Вона викликала правоохоронців, однак усієї правди слідству не розповіла. За словами Тетяни виходило, що стався нещасний випадок: нібито трирічний хлопчик купався самостійно, намагався перелізти через бортик ванної, впав і розбився на смерть.

Обережно, діти!

Столична Державтоінспекція нагадує водіям, що розпочалися осінні шкільні канікули і діти більше часу проводитимуть на вулиці. Зважаючи на це, ДАІ звертається до водіїв: будьте дуже уважні при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи дітей, заздалегідь знижуйте швидкість, не об’їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», зупиніться і пропустіть дітей, які переходять дорогу.

Ловися, зраднику, в погонах і без

У Слов’янську Донецької області контррозвідка СБУ затримала місцевого мешканця, який брав участь у терористичній діяльності так званої «ДНР». Як повідомляє прес-служба СБУ, 41-річний громадянин України на прізвисько «Таксист», який дійсно працював у міській службі таксі, ще у квітні приєднався до терористів та брав участь у захопленні Слов’янського міськвідділу міліції, де згодом бандити влаштували одну зі своїх найжорстокіших катівень.

Самосуд там, де немає закону

Самосуд там, де немає закону

Не щастить дніпропетровцям на керівників силових структур постмайданівського періоду. Спершу обурення викликало призначення на посаду головного міліціянта області Георгія Гогуадзе, який ще у 2010 році балотувався в депутати облради від Партії регіонів. А відразу після свого призначення дременув на відпочинок за кордон та ще й у час, коли події в сусідньому Донбасі стали доходити до критичної точки.