Нічийна земля?

Ще в червні минулого року уряд прийняв постанову, згідно з якою, учасники АТО мають право претендувати на безкоштовне отримання земельної ділянки «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, власного сільського господарства та індивідуального дачного будівництва».

Щоб мало не здалося

«Нині в Черкасах красти з бюджету стали кілограмами!» — з таким резонансним обвинуваченням виступив депутат Черкаської міськради Олег Ліходькін. Як приклад він навів договори, укладені департаментом житлово-комунального господарства міськвиконкому, у яких розцінки нерідко завищені у сто разів, а обсяги роботи — у 500.

На п’яну голову

На Дніпропетровщині — черговий люстраційний «п’яний» скандал. Цього разу його фігурантом стала очільниця відділу держвиконслужби Синельниківського міськрайонного управління юстиції Світлана Туренко. Коли активісти завітали до її кабінету, чиновниця вийшла до них назустріч, ледь тримаючись на ногах.

«Мій син — не самогубець»

«Мій син — не самогубець»

«6 грудня о пів на п’яту ранку до Інгулецького районного відділу міліції надійшло повідомлення про те, що 25-річний чоловік здійснив суїцид, вистрибнувши з балкона своєї квартири, розташованої на шостому поверсі у будинку по проспекту Перемоги. Його тіло знайшли на козирку під’їзду. Зі слів матері покійного, він неодноразово висловлював наміри покінчити з собою».

Благословила кулаками

Безпрецедентний випадок, зафіксований міліцією в одному з відпочинкових закладів міста Надвірна під завісу весільної церемонії, дістав продовження в місцевому районному суді. Як з’ясувалося, у розпал весільних гулянь свекруха, підстерігши невістку на виході з кафе, почала безтямно лупцювати її кулаками по голові, грудях і ногах.

«Плати, бо магазин спалю»

Четверо чоловіків, віком від 30 до 35 років, заробляли собі на життя рекетом, залякуючи підприємців. Якщо ж ті не йшли на кабальні угоди, банда підпалювала їхнє особисте майно, торговельні приміщення, відбирала транспортні засоби, повідомили «УМ» у прес-службі кіровоградської обласної міліції.

Медіа-грамотність для прокуратури

Медіа-грамотність для прокуратури

Новоріччя для журналістів шосткинських телерадіокомпанії «Акцент» та газети «Полісся» видалося тривожним. І не лише загальна ситуація в країні тому причиною. Навколо названих медіа розгортається окрема колізія. Сценарій сюжету — від місцевих правоохоронців; автор ідеї, вважають шосткинці, — місцевий народний депутат Ігор Молоток.

Путіна — на нари

Визнати президента Російської Федерації Володимира Путіна та вище політичне і військове керівництво сусідньої держави особами, які вчинили злочини проти миру й безпеки людства, та оголосити їх у міжнародний розшук вимагає Спілка офіцерів України.

Баня для мисливців

Баня для мисливців

Стрілянина в лісовому господарстві під Конотопом отримала широке відлуння. І загал, схоже, більше цікавить наразі не те, хто винен у спричиненому конфлікті, а те, хто ж був учасником полювання. Чи справді продовжують зливатися у дружніх обіймах нардепи, працівники прокуратури та особи з кримінальним відтінком?

Володимир Мойсик: Політики судитися не хочуть

Володимир Мойсик: Політики судитися не хочуть

Ще півроку тому, на підставі Закону «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», було створено Тимчасову спеціальну комісію з перевірки суддів. На минулому тижні — 12 грудня — спецкомісія завершила прийом скарг на суддів від громадян і юридичних осіб.