Ціна на сало «підкачала»

Їжа для українців стає усе більш дорогим задоволенням — шалене подорожчання продуктів харчування «з’їдає» всі підвищення до заробітних плат і вимагає «добавки». Статистика зовсім не тішить: в Україні у вересні поточного року ціни на продукти харчування і безалкогольні напої виросли на 33,5 відсотка у порівнянні з вереснем 2007 року. І продовжують зростати. Такі дані наводять у Державному комітеті статистики України. Найбільше за цей рік подорожчали м’ясо та м’ясні продукти, молоко, олія, фрукти, хліб, макаронні вироби, а найменше — овочі та алкоголь. Усе той же Держкомстат зазначає: 50 відсотків усіх витрат середньостатистичної української родини йде на харчування — це найбільш відчутна стаття затрат.

«Алло» за новими тарифами

Відтепер нехитре задоволення — мати вдома стаціонарний телефон — буде обходитися українцям дорожче. Адже з 1 жовтня змінилися тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги для абонентів міст та райцентрів. Відтепер абонентна плата за користування телефоном підвищиться на 20 відсотків. Однак не всіх українців стосуватиметься підвищення: для абонентів місцевої телефонної мережі сіл та селищ міського типу, за винятком райцентрів, тарифи на послуги користування телефоном залишаються без змін.

«Заціни» ціни!

Українцям дедалі сильніше доводиться затягувати паски — все навколо дорожчає. Продукти харчування, проїзд у столичному транспорті, телефонні розмови, комунальні тарифи, долар в обмінниках — усе вимагає вже більше й більше грошей.

Дешеве небо

Дешеве небо

На аеропортівській стоянці прогрівали двигуни два літаки. Обидва вони мали злітати практично одночасно й прямувати в одну й ту саму точку. Але якщо місце в салоні першого авіалайнера обійшлося його пасажирам у понад 700 гривень, то квиток у друге повітряне судно можна придбати усього лише за 80 гривень. Ситуацію, яку ще нещодавно було неможливо собі уявити, можна пояснити дуже просто — в Україну, всупереч, прогнозам аналітиків таки прийшли «лоу кост» (з англійської «низька ціна». — Ред.) авіакомпанії.

Ловись, рибко

Психологи зараховують риболовлю до способів, що допомагають людині заспокоїтися, залишитись наодинці зі своїми думками і, таким чином, подолати депресію. Тож що необхідно мати рибалці–любителю, аби, крім позитивних емоцій, мати ще й добрий улов — спробує підказати сьогоднішній «Гаманець».

Якщо сняться лаври Кусто,

Якщо сняться лаври Кусто,

Зануритись у водний простір річок і світових морів подібно до команди Жака Іва Кусто нині може кожен. І не лише поспостерігати за підводним життям, а й спробувати упіймати пару–трійку рибин власноруч. Щоправда, аби це сталося, доведеться витратити на необхідні «обладунки» не одну тисячу гривень.

Дешева дороговизна

Дешева дороговизна

Сезонними розпродажами у фірмових магазинах сьогодні мало кого здивуєш. Для більшості це взагалі найкращий та довгоочікуваний час для оновлення свого гардеробу. А от якщо розпродаж не сезонний, а постійно діючий і брендову річ утричі дешевше можна придбати у будь–який час? Це — вже інша справа. В Україні дедалі більшу популярність набувають магазини так званого стокового одягу.

Пікнік на узбіччі з комфортом

Пікнік на узбіччі з комфортом

Ну от нарешті й настав час, коли можна вийти з друзями до лісу чи озера «на шашлики». Пікнік — це майже мистецтво. Слід майстерно вибрати не лише мальовничу місцевість, продуктовий кошик, а й «похідні» знаряддя. Які саме?

«Плавлений сирок» швейцарських «гуцулів»

«Плавлений сирок» швейцарських «гуцулів»

Фондю, цей істинно альпійський гість, приваблює українців, зокрема, простотою та швидкістю у приготуванні. Фондюшницю теж можна взяти з собою на пікнік.

Основними інгредієнтами фондю є сир та вино. А готується все це у спеціальному посуді (з жаростійкого скла, чавуну, кераміки, сталі), що закріплюється над спиртівкою. Необхідні набори для фондю можна знайти в господарчих магазинах чи торговельних центрах.

Здорова вода

Здорова вода

У реальному світі не буває нічого ідеального. Але людина завжди прагне досконалості. Кожен із нас хоче пити чисту та здорову воду. Але мало хто розуміє, що ж насправді значить вислів «чиста вода» і чи можна мати її у домашніх умовах.