У київський музей передали особисті речі Євгена Коновальця

У київський музей передали особисті речі Євгена Коновальця

Музею Української революції 1917—1921 років, що діє у Києві в міському Будинку вчителя, передали особисті речі й документи полковника армії УНР, першого голови ОУН (з 1929 року) Євгена Коновальця.

Не піднімеш — не отримаєш

Не піднімеш — не отримаєш

Платити за квартиру доведеться більше — причому найближчим часом. Уже майже тиждень влада привчає маленьких українців до цього фатуму: натякає устами перших осіб, м’яко пояснює та заміняє неполіткоректний вислів «подорожчання» значно приємнішим на слух — «вдосконалення системи диференційованих тарифів». У перекладі з чиновницької це означає, що уряд змусить усіх нас суттєво затягти паски.

Відірватись від Землі

Якщо ви повнолітній і не маєте проб­лем зі здоров’ям, то цілком можете стати одним із тих, кому випаде щасливий квиточок у космос. «Полети чоловіком, повернися героєм!» — уже сьогодні закликає українців оголошений одним із брендів чоловічої косметичної продукції міжнародний конкурс. Змагання між майбутніми космонавтами розпочалося одночасно в 70 країнах світу. За словами організаторів, узяти участь у конкурсі може кожен чоловік, якому виповнилося 18 років. Особливих вимог, окрім відмінної фізичної підготовки, до кандидатів немає. Зокрема, знання англійської мови не є обов’язковим. Тому навіть пенсіонер, який не скаржиться на здоров’я, може стати майбутнім космонавтом.

Кому гада

Кому гада

Останнім часом стали модними екзотичні подарунки, зокрема павуки, хамелеони, черепахи та ящірки. Нині беззаперечним трендом наступаючого нового року є змія — символ 2013–го. Чим ближче до свята, тим більше з’являється охочих зробити своїм рідним та близьким «лускатий» сюрприз під ялинку, розповідають працівники зоомагазинів. Отож вдаю з себе покупця і починаю цiкавитися цiнами та особливостями утримання плазунiв.

Чуйне серце бурштинового ангела

Асоціація благодійників України заснувала національний конкурс «Благодійна Україна», аби відзначити найкращих благодійників та соціальні ініціативи. За словами організаторів, він є некомерційним проектом і має сприяти розвитку благодійності.

За межею якостi

За межею якостi

Уже вкотре Україна відзначає Європейський тиждень якості, хоча, по суті, не може похвалитися її високими показниками. За дев’ять місяців цього року було проведено три тисячі експертиз щодо якості та безпеки основних груп продовольчих товарів та продукції закладів харчування.

«Справа на хвилину — результат на п’ять років»

«Справа на хвилину — результат на п’ять років»

Стали відомими результати творчих змагань у проекті «Арт–вибір», який стартував на початку липня — майже одночасно з офіційною виборчою кампанією. За умовами конкурсу, учасники створювали відео– й аудіороботи, малюнки–демотиватори та слогани на тему: «Прийди та проголосуй!» і «Не продавай свій голос!». Під час нагородження роботи розмістили у київській галереї «Карась», що на Андріївському узвозі. Згодом їх поширюватимуть у ЗМІ та інтернеті.

У злодіїв — «гарячий» сезон

У злодіїв — «гарячий» сезон

За останні півроку в Україні зареєстровано 11,5 тисячi квартирних крадіжок (торік було вчинено на 300 злочинів більше). «На сьогодні розкрито 5100 таких крадіжок, 3209 підозрюваних перебувають під слідством, а 710 з них — під вартою», — зазначає старший уповноважений з особливо важливих справ Департаменту карного розшуку МВС Іван Максимчук. За його словами, грабують квартири, як правило, раніше судимі злодії, організовані групи або просто «на п’яну голову» чи неповнолітні. Як свідчить статистика, влітку кiлькiсть крадіжок збiльшується на 70 відсотків. Зазвичай обкрадають заможні будинки. А зі звичайних квартир викрадають усе — від білизни та взуття до коштовностей і грошей. Майно на рекордно великі суми найчастіше крадуть у високопосадовців. Із 46 таких випадків — 18 крадіжок досі є нерозкритими.

Розгребти те лайно, яке зібралося в Раді

У виборах–2012 може взяти участь дуже оригінальний список. Майданчиком для нього готується виступити партія «Українська платформа «Собор». «УП «Собор» на чолі з нардепом від «НУНС» Павлом Жебрівським запрошує приєднатися до ініціативи «Годі лаяти політиків — час їх міняти!».