Міс–щур виявилася... самцем

Міс–щур виявилася... самцем

На вихідних у Севастополі в дитячому містечку «Лукомор’є» відбувся конкурс краси серед гризунів. Місцеві жителі принесли кілька десятків учасників: щурів, кроликів, мишок, хом’ячків, морських свинок. Журі оцінювало спочатку екстер’єр домашніх улюбленців. Враховували якість шерсті, манери і таку невловиму рису, як симпатичність. Потім було «дефіле» у завчасно пошитих господарями костюмах. Тваринки губили деталі одягу, дехто соромився і намагався забитися в куточок. До фіналу (а тут оцінювали швидкість бігу гризунів) дійшли лише щури.

Хто так рахує?!

Нещодавно ЮНЕСКО розповсюдила доповідь про стан освіти в 129 країнах світу. У доповіді підкреслено, що в Україні понад 300 тисяч дітей не отримують початкової освіти.

Тримай зі мною зв’язок!

Тримай зі мною зв’язок!

Нещодавно провідний ВНЗ галузі зв’язку України Держав­ний університет інформаційно­комунікаційних технологій (ДУІКТ) відвідала особа, яка координує розвиток інформаційно­комунікаційних технологій у всьому світі — генеральний секретар Міжнародного союзу електрозв’язку ITU доктор Хамадун Туре.

Час Бабака минув

Учора Контрольно–ревізійне управління оприлюднило результати перевірки діяльності керівництва Київського національного авіаційного університету. За результатами перевірки, в НАУ з 2005 по 2007 роки було здійснено низку порушень бюджетного законодавства на суму 116,6 мільйона гривень. Ректора Віталія Бабака звинувачують у використанні 3,2 мільйона бюджетних коштів не за призначенням, у порушеннях, здійснених під час держзакупівель (на суму 56,7 млн. гривень), а також у тому, що ВНЗ сплачував за рахунок держбюджету комунальні послуги тих приміщень на території НАУ, що були здані в оренду комерційним структурам.

Книга, що говорить

Вчора у Львові відкрили бібліотеку для незрячих. Кожен, хто має вади зору, може прийти на вулицю Січових Стрільців, 5 та вибрати аудіокнигу на свій смак. Бібліотеку створено в рамках проекту «Книга, що говорить», на яку міська рада виділила 19 тисяч гривень.

Біс поплутав

34річного кримчанина Андрія Безбородова, знаного у кримінальному світі як Біс, російські спецслужби затримали позавчора у Підмосков’ї, на вулиці Нєкрасова в Балашисі. Затриманий мав російський паспорт на ім’я померлої людини.

Нам «покращили» ціни вже сьогодні

Нам «покращили» ціни вже сьогодні

...Ринок «Лісовий», що на околиці столиці, ми вибрали для свого журналістського експерименту навмисне: покупці його вважають найдешевшим серед роздрібних. І тому, вивчаючи ціни на основні продукти харчування, ми дали своєрідну фору уряду Віктора Януковича — адже на інших базарах все коштує на порядок дорожче.

Найсучасніший напрям освіти

Найсучасніший напрям освіти

Нещодавно в Державному університеті інформаційно–комунікаційних технологій 700 першокурсників урочисто прийняли до лав студентства, вручивши їм символічний ключ до знань та студентський квиток. Щоб стати студентами ДУІКТ, вони пройшли серйозний відбір, адже конкурс на найпрестижніші факультети становив до 10 осіб на місце.

Комп'ютер має бути «супер»

Комп'ютер має бути «супер»

Традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Київської області, що вiдбулася у Будинку культури Київського політехнічного інституту, тематично складалася з двох частин — ділової та урочисто-привітальної.
Під час першої частини на розгляд учасників (серед яких були голови районних державних адміністрацій, начальники районних, міських відділів освіти, керівники закладів освіти, заслужені вчителі) заступники голови Київської обласної державної адміністрації Віри Ульянченко представили Програму розвитку освіти Київщини на 2008—2012 роки. Мета Програми — забезпечення якісної та доступної освіти для всіх дітей області.

У Криму не вистачає українських шкіл,

Учора біля приміщення Міністерства освіти та науки хлопці та дівчата з мегафонами вимагали від міністра Ніколаєнка звернути увагу на кричущу проблему Криму — практично повну відсутність українських шкіл. Пікет відбувся за сприяння неурядової організації Рух добровольців «Громадський простір». Як розповів активіст організації Олег Кочерга, лише 2 % кримських дітей сьогодні здобувають освіту державною мовою. За 16 років незалежності на півострові відкрито... аж 7 шкіл з українською мовою викладання. Насправді ж, за словами іншої учасниці пікету кримчанки Олени Халімон, навіть у цих навчальних закладах частину предметів викладають російською, або ж українською навчають тiльки в молодших класах. Тож, переходячи до п'ятого класу, діти змушені перебудовуватися на російську.