Кирило Куликов: Від БЮТ у Києві має шанси стати мером тільки Тимошенко

Кирило Куликов: Від БЮТ у Києві має шанси стати мером тільки Тимошенко

«У 2007–му — обіцяли Києву нову владу. У 2008–му — в столиці оголошено дострокові вибори міського голови». Лайт–бокси, з яких Юрій Луценко нагадує, що здійснив свою передвиборчу обіцянку, киянам трапляються на кожному кроці. Що, на думку багатьох, свідчить: нинішній міністр внутрішніх справ не облишив наміру самому балотуватися в мери Києва. Втім у демократичному таборі таких охочих іще чимало. А поки «помаранчеві» чубляться між собою за право покерувати столицею, чинний мер Леонід Черновецький почувається дедалі впевненіше, приваблюючи малозабезпечених виборців виплатою численних соціальних допомог. Про те, чи можна сподіватися на єдиного кандидата від демократичних сил і на те, що команда Черновецького понесе кримінальну відповідальність за зловживання, «УМ» запитала члена команди Луценка, народного депутата від блоку «Наша Україна — Народна самооборона», екс–керівника Національного бюро Інтерполу Кирила Куликова. Зараз він ще й очолює «пролуценківську» громадську організацію «Я — киянин», створену під вибори в столиці.

Хай ідуть у баню

Ті українці, хто на Новий рік, сидячи перед телевізором, планує відпочити від політиків, дарма на це сподівається. Адже, окрім традиційного президентського привітання з подвір'я Маріїнського палацу, з екранів нам будуть посміхатися не менш знайомі політичні обличчя.

Жод­но­го Різ­д­ва без дру­га

Жод­но­го Різ­д­ва без дру­га

Вік­тор Ющен­ко уже дру­гий Свят­ве­чір про­ве­де у ком­па­нії гру­зин­сь­ко­го пре­зи­ден­та. І зно­ву в Кар­па­тах. Два ро­ки то­му піс­ля спіль­но­го свят­ку­ван­ня на ки­їв­сь­ко­му Май­да­ні Но­во­го ро­ку сі­м’ї Ющен­ка та Са­а­каш­ві­лі від­п­ра­ви­ли­ся в Ярем­че, де 1 січ­ня взя­ли участь у но­во­річ­но­му шоу в цен­т­рі міс­та. По­тім пре­зи­ден­т­сь­кі ро­ди­ни по­ї­ха­ли до Львів­сь­кої об­лас­ті на вій­сь­ко­ву спор­тив­ну ба­зу «Ти­со­вець», де ка­та­лися на ли­жах.

Орган з «відбілювання»?

Орган з «відбілювання»?

Після поступової «реабілітації» екс-«губернатора» Сумщини Володимира Щербаня прокуратура взялася за «відбілювання» ще одного горезвісного екс-чиновника Бориса Колесникова. Колишній голова Донецької облради, який просидів кілька місяців у СІЗО за фактом вимагання у 2002 році акцій торгового центру «Білий лебідь», замість підозрюваного тепер може стати постраждалим. Учора Генпрокурор Олександр Медведько повідомив, що його відомство відкрило справу за фактом фальсифікації «справи Колесникова». Це сталось після відповідного звернення самого Колесникова та колишнього слідчого Генпрокуратури Якова Такташова.

А капела в «Україні»

А капела в «Україні»

Свій перший концерт у столичному Палаці «Україна» минулої п'ятниці дала відома львівська вокальна формація «Піккардійська терція». Iз собою вони зі Львова привезли нову програму «Антологія. Том ІІ», яку, правда, ще в березні презентували у США. Кияни ж вперше почули вживу особливу акапельну обробку «Терцією» народних пісень «Ой хмариться», «Ой, Марічко, чичері», «Пливе кача», «Гаю, гаю», «Світи, місяченько» та інших. Адже останній альбом секстету, який став основою нової концертної програми, сформований саме на етномузиці.

Злокохучий Антiн

Злокохучий Антiн

На українській шоу-бізнесовій сцені з'явилася ще одна «звєзда», яка чесно зізнається, що «співає, як вміє, але від душі і серця». Наразі вона лише спалахнула але чи горітиме довго, невідомо. Хоча мегаамбіції Антіна Мухарського (саме цей відомий телеведучий і актор вирішив, що бути йому ще й співаком, перейменувавшись з Антона на Антіна) вказують на те, що принаймні кілька дисків і кліпів уже протягом одного року він видасть у світ.

Словоблуддя по-американськи

Словоблуддя по-американськи

Американських адвокатів опального екс-«губернатора» Сумщини Володимира Щербаня можуть видворити з України. До цього планує прикластися міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, якого образила риторика юристів Щербаня. Зокрема, вони звинуватили українську правоохоронну систему в заполітизованості, а також у підробці ордера на арешт їхнього клієнта та фальсифікації «червоної картки Інтерполу» на його затримання.

Кулаки на марші

Кулаки на марші

Промарширувати під українофобськими гаслами в Києві прихильникам україно-російської єдності так і не вдалося. Замість «Російського маршу», запланованого проросійськими силами з нагоди святкувань 4 листопада в Росії Дня національної єдності, у Києві відбувся «український дебош».

Голокост від всесвітньо відомого режисера

Голокост від всесвітньо відомого режисера

Всесвітньо відомий американський режисер Стівен Спілберг відтепер є власником Почесної відзнаки одеського мера Едуарда Гурвіца «За заслуги перед містом». Градоначальник у своєму розпорядженні аргументував цю нагороду визначним внеском кіномитця «у розвиток світового кінематографа, ствердження високих гуманістичних ідеалів та зміцнення дружніх стосунків між народами України і Сполучених Штатів Америки».

Два вечори ностальгії

Два вечори ностальгії

Два вечори поспіль київський Палац спорту приймав світових зірок - в середу із Заходу, в четвер - зі Сходу. Проте кількість глядачів на першому і другому концерті продемонструвала, що справжніми (читай - вічними) зірками є легендарна британська рок-команда Deep Purple, а не відомі російські провокаторки з групи «Тату».