Європа підтримує ініціативу Президента України

Європа підтримує ініціативу Президента України

Європейський парламент схвалює ініціативу Президента України провести дострокові вибори до Верховної Ради, оскільки це нормальна міжнародна практика, повідомила вчора «Німецька хвиля». Про це заявив під час свого перебування в Києві доповідач комітету закордонних справ Європарламенту у справах України Міхал Камінський, який також повідомив, що найближчим часом в Європарламенті мають пройти позачергові слухання щодо України. Міхал Камінський висловив упевненість, що внутрішньополітичні події не позначаться на відносинах України з Євросоюзом, бо ЄС підтримує демократичні процеси в країні, а не конкретну політичну силу.

Згадай лайно, от і воно!

Згадай лайно, от і воно!

Два мітинги — прихильників «надання російській мові статусу другої державної» і захисників «конституційного статусу української мови» — пройшли вчора перед будівлею Одеської міськради. Активісти проросійського «Єдіного Отєчєства» (лідер цієї громадської організації Валерій Кауров) домагалися надання російській мові статусу другої державної та прийняття відповідного звернення одеських депутатів до парламенту. Протягом останньої декади березня вони на міських площах збирали підписи одеситів на підтримку акції «Я говорю по-русски». У четвер до них долучилися активісти Союзу православних громадян, приїжджі жителі невизнаного Придністров'я. В руках вони тримали транспаранти «Я говорю по-русски», «Наши дети — не детлахи», «Снимите языковой барьер».

«Львівську браму» добудують

«Львівську браму» добудують

Десять років були «заморожені» роботи з будівництва станції метро «Львівська брама», що між «Лук'янівською» та «Майданом Незалежності». І ось нарешті столична влада обіцяє відновити роботи на Львівській площі та закінчити цьогоріч станцію метрополітену. Серйозність намірів міської влади підтверджує те, що гроші на це не доведеться «викроювати» з бюджету. Павільйон станції та наземні споруди буде збудовано за рахунок інвесторів, які виграли конкурс на це будівництво, повідомив перший заступник голови КМДА Денис Басс. Переможцем конкурсу стало товариство з обмеженою відповідальністю «Зубр ЛТД». За словами Дениса Басса, у цьому півріччі буде здійснено проектні роботи, а в другому — розпочнеться будівництво.

Ще одна альтернативна труба

Ще одна альтернативна труба

П'ять європейських країн підписали позавчора ввечері угоду про будівництво трубопроводу від румунського узбережжя Чорного моря до італійського портового міста Трієст на Адріатичному морі, повідомляє «Німецька хвиля». По цьому нафтопроводу, в будівництві якого будуть задіяні Румунія, Сербія, Хорватія, Словенія та Італія, буде надходити нафта з Каспійського басейну в країни ЄС.

«Серж із Києва. Українець до кінця»

«Серж із Києва. Українець до кінця»

Книгу мемуарів Сержа Лифаря «Спогади Ікара» (переклад Ганни Малець) презентувало видавництво «Пульсари». «Прелюдія» до урочистого представлення книги як для українського книговидавництва була досить типовою: між бажанням та можливостями пролягла величезна прірва. Але бажання було не лише великим, а й шляхетним — «Спогади Ікара» , мали вийти у серії «Українці у світовій цивілізації», яку «Пульсари» започаткували у 2001 році. А питання можливостей вирішили з допомогою Програми сприяння видавничій справі «Сковорода» Посольства Франції в Україні та Міністерства закордонних справ Франції.

Суто чоловічі забави

Суто чоловічі забави

Щонайменше три місяці у квартирі підприємливого 42-річного харків'янина пропрацював типовий будинок розпусти. Від класичних закладів під червоним ліхтарем він відрізнявся лише тим, що повіями там служили хлопці, а клієнтами — чоловіки нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Святкова міграція

Святкова міграція

На великодні свята українці зможуть потрапити за рубіж через додаткові пропускні пункти: вони почнуть діяти з сьогоднішнього дня на кордоні з Молдовою, Білоруссю та Росією. Про те, скільки такі «точки» працюватимуть, з місцевою адміністрацією можуть домовитися самі мандрівники, запропонувавши свої варіанти режиму роботи. Керівництво Державної прикордонної служби України зазначає, що перетинати кордон можна буде і вночі, адже на Великдень очікуються масові «походи» мешканців одних сіл до інших, розташованих на території сусідніх держав.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики