Остання крапля. Не крові

Остання крапля. Не крові

Як може чиновник, який не брав участі у наданні медичної допомоги пораненій людині, не був на місці події, не знайомився з медичною документацією і навіть не спілкувався з хірургами у телефонному режимі, заявляти про адекватність чи неадекватність меддопомоги, наданої надзвичайно важкому пацієнту? Лікарі, які протягом 22 годин боролися за життя пораненого Євгена Кушнарьова і зробили все можливе для його порятунку, не знають відповіді на це запитання. Як, власне, і причин, через якi заступник міністра охорони здоров'я Валерій Івасюк звинуватив лікарів у смерті народного депутата. Минулого тижня пан Івасюк назвав однією з причин смерті Кушнарьова нестачу крові для переливання і заявив, що організм потерпілого був життєздатним упродовж доби й очікував на медичну допомогу, але так і не дочекався її.

Цвинтарний дебош

Цвинтарний дебош

На Запоріжжі ледь не улюбленою розвагою неповнолітніх правопорушників стають дебоші на кладовищах. Черговий скоєно у селі Балкове Токмацького району, повідомив 22 січня запорізькому кореспонденту «УМ» начальник райвідділу міліції Леонід Грабина. Злочин вельми специфічний: на місцевому цвинтарі з пневматичної рушниці зловмисники розтрощили більш як п'ятдесят портретів на пам'ятниках чи надгробних плитах винятково фронтовиків! З огляду на цю обставину очолювана депутатом райради Анатолієм Радомським сільська організація ветеранів, зчинивши логічний галас, висунула нелогічну версію організації акції вандалізму... західноукраїнськими «націоналістами».

Депутат гвалтував дочку

Депутат гвалтував дочку

Цього шанованого чоловіка, бригадира, односельчани в березні 2006 року обрали депутатом сільської ради. І ніхто з мешканців Глинянська Добровеличківського району не підозрював, що вже кілька місяців батько глумиться над своєю малолітньою донькою.

Додолу верби гнув високі...

Додолу верби гнув високі...

Буревій, в очікуванні якого на вихідні всі оперативні служби були приведені в стан підвищеної готовності, не забарився. Причому найпершими своєрідної перевірки штормовим вітрюганом не витримали дерева. А їх падіння, у свою чергу, і призвело до кількох надзвичайних ситуацій. Приміром, у селі Олександрівка Старобешівського району дерево, звалене сильним вітром, впало на газопровід. Останній виявився помітно деформованим, однак газопостачання таки не припинялося. А невдовзі рятувальники місцевого відділу МНС України зуміли розпиляти дерево і зняти його із газопроводу.

Гладіатори у бахчисарайському «Колізеї»

Гладіатори у бахчисарайському «Колізеї»

Делікатна сфера людських стосунків на півострові опосередковано замішана ще й на міжетнічному грунті. Через два дні після «земельного» побоїща в Сімферополі знову сталася масова бійка. Цього разу «воювали» у Бахчисараї, що тільки-но заспокоївся після відомих минулорічних кривавих сутичок на колишньому Центральному міському ринку.

Меморандум з дубляжу

Меморандум з дубляжу

Учора в Міністерстві культури і туризму України кінодистриб'юторські компанії, які покривають 80—90 відсотків ринку, а також представники кінотеатрів підписали меморандум про співрпрацю з Мінкультури. З 1 лютого дистриб’ютори беруть на себе зобов'язання поновити процес дублювання іноземних фільмів українською мовою і до кінця року довести їх до 50 відсотків від загальної кількості тих картин, що ввозяться на територію України. Дитячі фільми до 31 грудня 2007 року повинні дублюватися на 100 відсотків українською мовою. Цей меморандум не має юридичної сили і фактично є пом'якшеною версією відміненої Апеляційним судом постанови уряду від 16 січня 2006 року про квотування фільмів українською мовою.

Хлопчик залишиться в Алмати

Хлопчик залишиться в Алмати

Він упав з балкона п'ятого поверху своєї квартири у Москві, де мешкав у громадянському шлюбi з Наталею Бойко та двома дітьми. Сім'я співака та його директор Олександр Скурихін стверджують, що стався нещасний випадок. За свідченнями Наталі, Мурат вийшов на балкон, щоб поправити телевізійну антену, на вулиці йшов дощ, він послизнувся і через низькі поручні впав додолу.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Нагорода знайшла героя через 29 років

Нагорода знайшла героя через 29 років

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Лише через 29 років гідно оцінено вчинок патріота Олекси Гірника, який 21 січня 1978 року вчинив самоспалення на Тарасовій горі в Каневі — Указом Президента Віктора Ющенка за громадянську мужність і самопожертву йому присвоєно звання Героя України. З цією звісткою прибув позавчора до Канева керівник служби з питань збереження національного культурного надбання секретаріату Президента України Ігор Ліховий. Він поклав до могили Тараса Шевченка та до місця самоспалення Олекси Гірника вінки від Президента Віктора Ющенка

Всі статті рубрики