Профілактичні канікули Президента

Профілактичні канікули Президента

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Відтоді як одного жахливого дня тоді ще кандидат у президенти Віктор Ющенко прокинувся зі спотвореним обличчям і жахливими головними та шлунковими болями, минуло вже понад два роки. Опозиційний лідер став главою держави, підлікувався, до нього потроху повертається та зовнішність, яку красивий чоловік Віктор Андрійович звик бачити у дзеркалі протягом багатьох років до страшного вересня 2004-го. Однак хто саме отруїв Ющенка і коли цю людину чи людей буде покарано, невідомо й досі.

Льоню — в космос!

Льоню — в космос!

Перший крок до відставки міського голови Києва Леоніда Черновецького зроблено. Минулої неділі відбулося одразу кілька зборів громадян, які ухвалили рішення створити ініціативні групи для збору підписів про проведення референдуму щодо відставки «Льоні-космоса», як називають свого мера змучені «оригінальністю» Черновецького кияни. В єдиному пориві звільнити столицю, якій так не щастить із головами, від нинішнього «щастя», об'єднуються різні сили. Зокрема, Форум порятунку Києва «Кияни», політичні партії «Реформи і порядок», «Яблуко», «Велика Україна» тощо.

Схід і Захід разом. Поки що — два дні

Схід і Захід разом. Поки що — два дні

Як зауважив прикарпатський «губернатор» Роман Ткач на прес-конференції, що відбулася вчора (22 січня), відразу після підписання договору про співпрацю між Донецькою та Івано-Франківською областями, ідея зустрітися в День злуки виникла торік у Києві, в розпал політичних пристрастей. І хоча договір про співпрацю лише формалізує майбутні відносини двох регіонів держави, віддiлених не тільки географічно, а й політично, за два дні вдалося намітити кілька пріоритетних напрямів, за реалізацію яких треба братися вже сьогодні.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Соборнiсть наших душ і партій

Соборнiсть наших душ і партій

Учора в Україні вже традиційно відзначали День соборності. Саме 22 січня 1919 року відбулося історичне (хоч і формальне й не реалізоване до кінця на практиці) об'єднання українських земель в одне ціле — на Софiйському майдані керівництво Української Народної Республіки та представницька делегація Західноукраїнської Народної Республіки проголосили возз'єднання.

Невизнаний Кабмін

Невизнаний Кабмін

«Антикризова» коаліція не визнає вето, яке Президент застосував щодо закону про Кабінет Міністрів і готується до того, щоб його підписав Голова Верховної Ради Олександр Мороз. Сьогодні якраз спливає десятиденний термін з того часу, як у парламенті голосами «антикризовиків» та БЮТ було ухвалено цей акт. Конституція передбачає: якщо протягом десяти днів глава держави не підписує закон, прийнятий через подолання вето, документ «невідкладно офіційно оприлюднюється Головою Верховної Ради України і опубліковується за його підписом». Власне, за таким сценарієм і вирішили піти «антикризовики». Їх не хвилює, що на підпис Президентові закон пішов у зміненому вигляді, тож є юридичні підстави вважати: насправді було прийнято новий акт, а не подолано вето на «старий».

Всі статті рубрики