Посадити поближче?

Посадити поближче?

У російському Донецьку тривають судові засідання у справі української льотчиці Надії Савченко. Свої докази другий місяць продовжує представляти обвинувачення, а от покази свідків сторони захисту опинилися під загрозою.

Щирі співчуття і дипломатія

Щирі співчуття і дипломатія

У День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій у телеефірі презентують нову документальну стрічку «Страх і надія. Український Голодомор і американська політика». Працювали над стрічкою відомий журналіст-історик Вахтанг Кіпіані і команда телепрограми «Історична правда».

Червоні губи врятують

Червоні губи врятують

Упродовж шістнадцяти днів після нещодавньої дати, коли у світі прийнято нагадувати про боротьбу проти насильства щодо жінок, у соціальній мережі «Фейсбук» продовжується флеш-моб серед небайдужих до проблеми. Активістки закликають жінок нафарбувати губи червоною помадою і виставити своє фото в мережі із хештегом #?RedMyLips.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Держреєстратори можуть бути вільними

Держреєстратори можуть бути вільними

З нового року для того, щоб зареєструвати фірму чи приватне підприємство, українцям не потрібно звертатися до Державної реєстраційної служби. Ці функції зможуть виконати будь-який нотаріус або органи місцевого самоврядування, а документи щодо держреєстрації мають подаватися в електронній формі, оскільки існуватиме єдиний електронний реєстр.

«Владна коаліція продемонструвала свою повну недієздатність»

«Владна коаліція продемонструвала свою повну недієздатність»

Сьогодні виповнюється рік із часу першого засідання Верховної Ради восьмого скликання, на якому було оголошено про створення нинішньої коаліції, обрано спікером Володимира Гройсмана та затверджено кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду Прем’єр-міністра.

Стріляти чи вмирати?

Стріляти чи вмирати?

Уже в «кільканадцятий» раз українська сторона ввела режим припинення вогню в односторонньому порядку в зоні АТО. Відповідне розпорядження днями підписав начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко. Як пояснюють у ЗСУ, відтепер вогонь у відповідь на провокативні обстріли бойовиків відкриватися не буде.

Всі статті рубрики