Василь Нечепа: «Важко збагнути, як сліпі передавали сліпим кобзарську науку»

Василь Нечепа: «Важко збагнути, як сліпі передавали сліпим кобзарську науку»

Сьогодні, 5 грудня, о 19-й годині у чернігівській філармонійній залі вшановуватимуть чернігівського кобзаря Терентія Макаровича Пархоменка з нагоди 145-річчя від дня народження.

Поради i дiї: Олег Ляшко зустрівся зі Святійшим Патріархом

Поради i дiї: Олег Ляшко зустрівся  зі Святійшим Патріархом

Жодні посади, жодні політичні рейтинги не варті того, щоб заради них знищувати нашу рідну Україну. На цій думці зійшлися лідер Радикальної партії Олег Ляшко та Святійший Патріарх Філарет у ході зустрічі, яка стосувалася ситуації в країні та в Церкві.

Теги: Україна

Землю відстояли!

Землю відстояли!

Під натиском Радикальної партії влада відступила і відмовилася від наміру запровадити ринок землі. За ініціативу Олега Ляшка подовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення проголосувало 297 народних депутатів.

Теги: Україна

«Владна коаліція продемонструвала свою повну недієздатність»

Сьогодні виповнюється рік із часу першого засідання Верховної Ради восьмого скликання, на якому було оголошено про створення нинішньої коаліції, обрано спікером Володимира Гройсмана та затверджено кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду Прем’єр-міністра.

Чорний день для українців, або Чому Ляшко проти змін до Конституції

Чорний день для українців, або Чому Ляшко проти змін до Конституції

31 серпня 2015 року назавжди увійде до історії України як сумна дата. Понад сотня поранених, троє загиблих і — крок до втрати цілісності України. Київ знову, як і півтора року тому, під час Революції гідності, захлинувся в сльозах. Разом з ним плакала і вся Україна, ховаючи Конституцію, а разом з нею — віру у світлі ідеали Майдану.

Цинiзм з доплатою

Напередодні початку нового політичного сезону та старту виборчої кампанії уряд вирішив достроково підняти розмір мінімальних зарплат, пенсій, стипендій та виплат бюджетникам. Про це українцям з екранів телевізорів повідомив особисто Арсеній Яценюк. В Опозиційному блоці назвали таке рішення Кабінету Міністрів своєю перемогою, оскільки ця політична сила вже давно вимагає від влади негайного підвищення доходів українців.

Рік, за який українці подолали страх

Рік, за який українці подолали страх

Нині українців найбільше цікавить відповідь на питання, коли припиниться війна Росії проти нашої держави. Хиткий мир після других перемовин у Мінську дає нам не лише тимчасову передишку (ми пам’ятаємо, що угоди з Москвою не варті навіть паперу, на якому вони написані), а й можливість оглянутися назад.