Не розпускай зуби, отримаєш укол

Не розпускай зуби, отримаєш укол

Що ви зробите, якщо вас, не дай Боже, покусає бродячий собака? Обстежитесь у лікарів і другий раз будете обходити зграї собак десятою дорогою. А от мешканка Гощі Рівненського району подала до суду. У тому, що сталося, на її думку, винні не бродячі собаки (що тут поробиш, життя у них таке), а селищна влада. Оскільки не вживає належних заходів, щоб захистити громадян від ікол безпритульних тварин. Вона вимагала компенсації за завдані моральні та фізичні збитки у розмірі 25 тисяч гривень. Позов було складено грамотно, дівчині допоміг батько-юрист, і судді його задовольнили. Вони зобов'язали Гощанську селищну раду сплатити покусаній дівчині три тисячі гривень.

«Гуртом і батька легше бити»

«Гуртом і батька легше бити»

Щорічне, цого разу вже восьме з початку заснування, зібрання чернігівського земляцтва у Києві традиційно відбулося у вотчині його голови, директора Палацу спорту Віктора Вікторовича Ткаченка. Втім і цього разу головного земляка, Президента Леоніда Кучму, народ не побачив на зібранні, натомість привітання від нього зачитав присутнім чиновник із його Адміністрації. А варто було б Леоніду Даниловичу з'явитися до земляків, особливо у такий скрутний для нього час — із мізерним рейтингом довіри у народу. Тим більше що, зі слів голови Чернігівської облдержадміністрації Валентина Мельничука, влада області робить реальні кроки для покращення добробуту громадян, зростають економічні показники тощо.

Кілер сидітиме довіку

Кілер сидітиме довіку

Апеляційний суд Києва засудив до довічного ув'язнення з конфіскацією майна Георгія Суворіна — професійного кілера, на рахунку якого декілька гучних убивств. Як повідомила прес-служба столичної прокуратури, на совісті вбивці — 18 людських життів. Щоправда, список жертв кілера Георгія Суворіна міг бути значно довшим, адже у його справі значаться ще й 6 замахів на вбивство. До цих «подвигів» судді доплюсували статті про незаконне зберігання вогнепальної зброї та наркотичних засобів Кримінального кодексу України.

«Вісті» закриваються — «Вісті» відкриваються

«Вісті» закриваються — «Вісті» відкриваються

Позавчора в столичному Українському домі крутили круте «кіно» про село. Точніше, там за участю міністра аграрної політики Віктора Слаути та екс-голови Аграрної партії України Михайла Гладія відбулася презентація нової щоденної програми «Вісті Сільські» — спецпроекту Сергія Сиволапа, колишнього автора і ведучого досить цікавої інформаційної телепрограми про аграрїів «Околиця». До останньої хвилини на ТБ-прем'єру чекали й нинішнього голову АПУ — віце-прем'єра Івана Кириленка. Він не приїхав. Проте на екрані був широко присутній. Тому про яких саме селян йтиметься у новій передачі, глядачам пояснювати не доводилося. Отже, якщо хочете знати, що думає влада про те, що відбувається в АПК, натискайте щодня о 9-й годині ранку першу кнопку вашого телевізора — почуєте і побачите.

Ховайте ваші грошики,

Ховайте ваші грошики,

У Черкасах та області — різке зростання пограбувань, причому не тільки темної ночі, а й серед білого дня. Тому правоохоронці звернулися до черкащан через місцеві ЗМІ з проханням не ходити темними вулицями, не мозолити очей грошима біля банкоматів.

Дайте, дядьку, хабара

Дайте, дядьку, хабара

Хабарництво як явище залишається невід'ємним атрибутом нашого сьогодення. Це засвідчили результати бліц-опитування, проведеного соціологічною службою обласної організації Української народної партії. Фахівці та активісти-костенківці поцікавилися думкою з означеної проблематики 403 жителів чотирьох найбільших мікрорайонів міста — Центрального, Південно-Західного, Ракового та Озерної. Ішлося, зокрема, про те, чи людина бачила, чула або ж сама давала «на лапу» посадовій особі. Окремі співрозмовники навіть видавали цілу обойму місцевих установ, де «не помастивши, не поїдеш».

Лихо Ліхового

Лихо Ліхового

Славний Канів незадоволено гуде: наказом міністра культури й мистецтв України звільнено Ігоря Ліхового, генерального директора Шевченківського національного заповідника «Тарасова гора», який вірою і правдою не один рік служив державі на цій посаді, людину ерудовану й авторитетну. Пан Ігор зумів організувати колектив у дружну команду ентузіастів, він неодноразово відзначався державними нагородами й відзнаками, тож люди дивуються, чим це такий чоловік не догодив чиновникам від культури.

Тримайся, бюджете — гряде скорочення

Тримайся, бюджете — гряде скорочення

Минулого тижня міністр оборони України Евген Марчук зустрівся в Чернігові зі своїм колегою з Білорусі генералом-полковником Леонідом Мальцевим. Міністри провели годинну бесіду віч-на-віч, після чого підписали план двостороннього співробітництва між міністерствами оборони обох країн на 2004 рік. До співпраці оборонних відомств України та Білорусі закликає не лише близькість кордонів, а й спільні процеси в арміях обох країн. Зокрема — скорочення збройних сил. Білорусь вже завершує цей процес, а в Україні він тільки починається.

Українець — людина року-2003

Українець — людина року-2003

Ще кілька років тому це було б неможливо, зважаючи на досить непрості відносини українців і поляків в історії співіснування двох великих європейських народів.
Але факт залишається фактом — польський журнал Forum Psychologiczne, який має 15-тисячний тираж й об'єднує професійних польських психологів, визнав людиною року-2003 колишнього ректора МАУП Валерія Бебика. Серед інших номінантів — Римський Папа і далай-лама.

Розпрягай, дядьку, «коня»

Розпрягай, дядьку, «коня»

Давно минули ті часи, коли підступні порушники, аби нишком перейти контрольну смугу і заморочити голови прикордонникам, натягали на ноги коров'ячі чи кабанячі ратиці. Тепер через кордон все частіше намагаються прошмигнути, іноді навіть не вдаючись до різноманітних хитрощів. Однак зухвалі дії зловмисників, як правило, наштовхуються на вишкіл та професіоналізм вітчизняних прикордонників, які навчилися зупиняти на ходу навіть сталевого «коня» з цілим табуном кінських сил під капотом.

Коханці займалися не тим, чим треба — криміналом

Коханці займалися не тим, чим треба — криміналом

42-річній мешканці Івано-Франківська, котра набила руку на виготовленні та збуті наркотиків, виявилося тісно в обласному центрі Прикарпаття, і вона кинула оком на Калуш — друге за кількістю населення місто краю. На новому місці швидко знюхалася з молодшим майже на десять років калушанином. Першим серйозним завданням новачка став пошук помешкання, де можна було б безпечно варити і фасувати «ширку». І партнер по наркобізнесу не підвів. Він домовився з одиноким господарем квартири, який полюбляв випити, про те, що приходитиме вдень в його оселю зі знайомою панею для інтимних зустрічей. За надання ліжко-міcця господарю обіцяли щоразу сплачувати гонорар по 5 гривень.

А молоток краще!

А молоток краще!

Запаси відносно тонких вугільних пластів (від 0,8 до 1,3 метра) складають у вітчизняному підземеллі більше 70 відсотків. Видавати на-гора паливо за цих умов завжди було непростою справою, однак краматорські машинобудівники впевнені, що завдяки створеному ними комбайну УКН-400 обсяги вуглевидобутку вдасться збільшити вдвічі.

Всі статті рубрики