Закодований сигнал

Цього тижня, у вівторок, міністр внутрішніх справ  Арсен Аваков підписав наказ №840 про спільні дії МВС і Національної Ради з телебачення і радіомовлення з метою контролю за дотриманням законодавства у сфері тимчасової заборони на мовлення російських телеканалів, що ведуть пропаганду війни і насильства в Україні.

Без «Кроку до зірок»

Минулого тижня на засіданні Верховної Ради народний депутат від «Свободи» Ігор Мірошниченко вимагав від Генпрокуратури України розслідувати спільну діяльність «Громадського телебачення» та Національної телекомпанії України. Емоційний «свободівець» висловив незадоволення керівництвом НТКУ: гендиректором Зурабом Аласанією та його заступниками Олександром Лієвим і Дар’єю Юровською.

Російські канали хочуть в ефір

Російські канали хочуть в ефір

Найближчим часом в Україні можуть заборонити транслювати ще чотири російські канали: «ТВ Центр-Іnternational» (ТVСІ), Life News, Russia Today та REN-TV. Нацрада з питань телебачення і радіо розглядає можливість iз цього приводу звернутися до суду.

Канали–«брехунці»

Майже за двомісячний період масового народного супротиву діям нинішньої влади практично на 180 градусів помінялася картинка показу загальноукраїнського Євромайдану на так званих великих вітчизняних телеканалах.

«Перший» блазнює

Цього тижня, за місяць до Вільнюського саміту, громадська організація «Телекритика» представила узагальнені дані моніторингу теленовин за дев’ять місяців нинішнього року.