Надія на «Дозор»

На Львівському бронетанковому заводі, який входить до складу державного концерну «Укроборонпром», уже готова перша партія новітніх бронетранспортерів «Дозор-Б». Вартість однієї машини становить понад 4 млн. грн. — залежно від комплектації.

Щирі співчуття і дипломатія

У День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій у телеефірі презентують нову документальну стрічку «Страх і надія. Український Голодомор і американська політика». Працювали над стрічкою відомий журналіст-історик Вахтанг Кіпіані і команда телепрограми «Історична правда».

Моторний електробус

Моторний електробус

Уже в листопаді — після тестування — на вулиці Львова виїде перший електробус, який тільки но презентували. Зібрали цей для України диво-засіб пересування у цехах львівського концерну «Електрон». Коштує він 9 млн. грн. Цей екологічно чистий вид транспорту, який використовує лише електроенергію, може перевозити до 100 пасажирів, розвиває швидкість до 70 км/год.

Торкаючись, бачу

Студенти Львівської національної академії мистецтв закінчують створювати дванадцять скульптур видатних українців: Івана Франка, Лесі Українки, Сергія Нігояна, Андрея Шептицького, Георгія Гонгадзе та інших — для інтерактивного соціально-мистецького проекту «Торкаючись, бачу: великі українці».

Нерозбірливі зв’язки

Нерозбірливі зв’язки

Популярний львівський гурт Dzidzio, який близько 40 хвилин виступав минулої неділі у Хмельницькому, тепер має відхрещуватися від підтримки партії екс-регіонала Олександра Гереги «За конкретні справи».

Росії правда очі коле

Росії правда очі коле

Російська делегація залишила залу під час виступу Президента України Петра Порошенка 27 вересня на Саміті з прийняття Цілей сталого розвитку в рамках Генасамблеї ООН. «...На знак протесту проти відверто політизованої і агресивної мови, яка абсолютно не відповідала заявленій темі саміту», — заявили росіяни. Втiм у залі залишався один російський дипломат.

Знання без джерела, паперового

Четвертокласниця Настя однієї з київських гімназій ще вчора після репетиції першовересневого свята радісно повідомила батькам: «Книжок нам не дають, «Математики» взагалі немає, «Українську мову» тільки замовили. Взагалі, треба ходити у школу з планшетом — користуватимемося електронними книжками».

За український Сімферополь — на нари

Після обшуку помешкання оператора кримськотатарського телеканалу ATR Ескендера Небієва і затримання його 20 квітня в окупованому Російською Федерацією Криму в рамках «справи 26-го лютого», через дві доби за рішенням Київського районного суд Сімферополя чоловіка заарештували на два місяці.

Крим-то голий!

Ще у квітні Олена Юрченко, міністр курортів і туризму анексованого Криму, коментуючи збільшення авіарейсів iз РФ у Сімферополь, казала російському порталу «Інтерфакс-Туризм»: «...Не залишається жодних сумнівів стосовно того, що туристичний сезон 2014 року відбудеться».

Перспективна осінь — через рік

«Чоловічий» канал ICTV медіагрупи Віктора Пінчука StarLightMedia, який серед так званих великих каналів ще донедавна був найбільше заповнений російськими серіалами із силовиками тепер країни-агресора, готує для показу восени наступного року масштабні проекти за форматами далекого зарубіжжя.