Приберіть це негайно!

«УМ» уже повідомляла читачам про створення у Тернополі інтерактивної карти міста з інформацією про ремонтні роботи на об’єктах житлово-комунального фонду. І ось — чергова інтернет-новація місцевих комунальників. Цього разу вони вирішили створити таку карту щодо прибирання.

Школа войовнича

Батькам школярів добре відома ситуація, коли син чи дочка приходять зі школи і скаржаться на однокласників — той б’ється, той обзивається, а той і взагалі проходу не дає.

Генію «пльонтанізму»

Генію «пльонтанізму»

Серед знаменитих уродженців Тернопільської області — народний художник України, лауреат Національної премії імені Шевченка Іван Марчук, який увійшов у сотню найвизначніших геніїв сучасності за рейтингом авторитетної британської газети Daily Telegraph.

Люблю. Чекаю

Люблю. Чекаю

За час війни на сході у Тернополі було реалізовано чимало різноманітних проектів, спрямованих на матеріальну та моральну підтримку наших воїнів. І ось стартував новий, дуже красивий і незвичайний, ініційований штабом «Самооборони Майдану Тернопільщини» — зокрема, членом проводу цієї організації, відомою тернопільською письменницею та волонтером Лілією Мусіхіною.

«Сепарам» — боятися!

«Сепарам» — боятися!

Минулого року «Україна молода» писала про талановитого тернопільського майстра Сергія Кузнецова, який працює у стилі джанк-арту й стімпанку та виготовляє справді фантастичні речі з металолому та іншого непотребу.

Бойовий Пегас

Бойовий Пегас

СвіЕкономічна криза б’є по всіх, тож волонтерам стало складніше збирати все необхідне та кошти для захисників України на сході. Зважаючи на це, у тернопільському Логістичному центрі допомоги бійцям АТО почали активно «креативити» задля пошуку нових можливостей. Одним з успішних результатів стали благодійні літературні читання, які відбулися цими вихiдними просто на складі Логістичного центру.

Родзинка в стилі етно

Родзинка в стилі етно

Учора в обласному центрі стартували Тернопільські дні моди. Це вже не перше таке дійство, однак, як повідомила на прес-конференції його координатор Марія Гудима, цьогоріч формат розширено і вдосконалено під девізом «Українське — це модно».

Своя ноша

Діяльність тернопільських волонтерів, спрямована на допомогу українській армії та добровольцям у зоні АТО, постійно розширюється і за кількістю охоплених нею людей, і за сферами докладання зусиль. Чергова новація, розроблена представниками конструкторського підрозділу Складу допомоги воїнам АТО, стосується евакуації поранених iз поля бою.

Рятівник заробітчанських душ

Рятівник заробітчанських душ

У самому серці Зарваниці, однієї з найбільших християнських святинь Західної України (у крипті під дзвіницею біля Собору Матері Божої ) поховали відомого українського священика, колишнього виконавчого секретаря Пасторально-міграційного відділу УГКЦ протоієрея Василя Поточняка, який помер в італійському місті Бреші.

Копія без оригіналу

Копія без оригіналу

На засіданні Тернопільського прес-клубу група громадських активістів, поціновувачів історії рідного міста, презентувала оригінальний проект, приурочений 475-річчю обласного центру.