Тернополяни масово кинулись одружуватись через «Шлюб за добу»

У рамках популярного проекту «Шлюб за добу», який стартував у середині лютого цього року, в Тернополі вже стали на рушничок щастя аж 122 пари, що становить 10 відсотків від усіх укладених за цей час шлюбів.

Теги: Тернопіль

У Тернополі судитимуть екс-військкома області за хабар в особливо великому розмірі

До Тернопільського міськрайонного суду передано справу колишнього головного військового комісара Тернопільщини Володимира Катинського, досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні щодо якого займалася військова прокуратура Західного регіону України.

У Тернополі з редакції газети «Подільське слово» викрали книгу наказів і печатку

На Тернопільщині розгоряється все більший скандал навколо газети «Подільське слово», співзасновниками якої довгий час були Тернопільські райдержадміністрація та райрада.

З любов’ю й болем: у Тернополі поминають поета Бориса Демкова

З любов’ю й болем: у Тернополі поминають поета Бориса Демкова

Двадцятого липня виповнюється 80 років від дня народження відомого українського поета, автора нев’янучих «Квітів ромену» Бориса Демкова. І ось уже скоро 15 років, як його немає серед нас.

Божа школа у Зарваниці

Божа школа у Зарваниці

У Марійському духовному центрі села Зарваниця Теребовлянського району Тернопільщини (одній із найвизначніших святинь Української греко-католицької церкви, куди відбуваються багатотисячні прощі) розпочалися заняття літньої школи з релігієзнавства.

Теги: Україна