Надія Савченко не з’явилася на допит у резонансній справі Рубана

Надія Савченко не з’явилася на допит у резонансній справі  Рубана

Герой України Надія Савченко, до якої й раніше було чимало питань і на совісті якої — загиблі бійці через те, що вона невдало погралася в командира влітку 2014 року

Скандал на скандалі: військовослужбовці знову обурюються умовами на полігоні в Широкому Лані

«І це все про нього» — таку назву однієї з радянських кінострічок можна використати, говорячи про сумнозвісний полігон на Миколаївщині в Широкому Лані

Поліція України та Великої Британії обмінялися досвідом у боротьбі з тероризмом

Нещодавно поліція України та Великої Британії обмінялися досвідом у боротьбі з тероризмом. Боротися ж бо з цим лихом на випередження є першочерговим завданням не лише спецслужб, а й правоохоронців.

Затриманих під час провокацій на мітингу під Радою активістів руху «Визволення» звільнили

Шістьох активістів руху «Визволення», яких спецпризначенці побили та затримали під час провокацій на мітингу під стінами ВР наприкінці лютого, звільнили з Печерського райвідділку.

Антимайданівець Крисін ховається від суду у дитячому відділенні Інституту серця

На засідання Апеляційного суду Юрій Крисін, якого звинувачують у співучасті в убивстві 19 лютого 2014 року журналіста В’ячеслава Веремія, не з’явився, повідомивши по телефону, що він хворіє.

Теги: суд

Іран готовий постачати Україні нафту і газ та купувати наші літаки й сільгосппродукцію

Іран готовий постачати Україні нафту і газ та купувати наші літаки й сільгосппродукцію

Двадцять п’ять років тому між Україною та Ісламською Республікою Іран (колишньою Персією) було встановлено дипломатичні стосунки.

Олександр Кучерук: «Не личить нехтувати нашими славетними співвітчизниками»

Олександр Кучерук: «Не личить нехтувати нашими славетними співвітчизниками»

Українська історія налічує не одне століття й на її сторінках закарбували свої імена чимало видатних діячів. Увічнити ці непересічні, легендарні особистості в Алеї видатних діячів та створити пантеон — наш святий обов’язок.

Половина доставлених на фронт санітарних «Богданів» виявилась бракованими

Чи не кожному українцю відома марка «Богдан» — хто ж із вас не користувався жовтенькими «маршрутками», автобусами та тролейбусами, які виробляють у Києві, Львові, а свого часу їх збирали у Сімферополі та Севастополі.