Клімкін виступив за комплексне реагування на провокації РФ в Азовському морі

Неспокійною залиша­ється акваторія Азовського моря «завдяки» провокативним діям РФ. Гостро відреагувало на дії агресора українське МЗС: глава відомства Павло Клімкін заявив в ефірі одного з телеканалів

Розрекламовані дешеві кавуни з баржі у київському «Сільпо» продають вдвічі дорожче

Днями натрапив на сайті «Укрінформу» на багатообіцяюче оптимістичне повідомлення: «У Києві, в мережі магазинів «Сільпо», у продажу з’явилися кавуни, доставлені з Херсона по Дніпру.

Знецінення як діагноз: як дисбаланс закупівельних цін на фрукти, молоко й мед добивають село

Знецінення як діагноз: як дисбаланс закупівельних цін на фрукти, молоко й мед добивають село

Тривожний дзвінок небайдужого хмельничанина актуалізував одразу декілька гострих тем, які в публічному просторі наразі замовчують. Відбувається свідоме знищення дрібних фермерів-аграріїв. І питання виникають у першу чергу до роботи Кабміну й Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Теги: Економіка

Відтягує як може: Кабмін знову відклав підвищення цін на газ для населення

Відтягує як може: Кабмін знову відклав підвищення цін на газ для населення

Певним тимчасовим «передихом» для українців можна вважати рішення, прийняте на засіданні уряду 29 серпня, щодо блакитного палива.

Україна посилить свою військову присутність в Азовському морі - командувач ВМС

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил 29 серпня залишалася напруженою, проте була цілком контрольованою та мала ознаки до стабілізації.

Теги: армія, ООС

Нечисті активізувалися на Пречисту: Успіння Богородиці не стишило ворожих обстрілів на Донбасі

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил 27 серпня, як і в попередні дні, залишалася напруженою, проте цілком контрольо­ваною.

Теги: Донбас, ООС

І буде «Грім» серед ясного неба: чим вражатиме цьогорічний парад до Дня Незалежності

Перша та друга (18-го і 20 серпня) репетиції військового параду в Києві до Дня Незалежності України та 100-річчя української державності пройшли успішно.

Теги: армія, свято

ЗСУ витіснили окупантів із частини території «сірої зони» на Донеччині

У день Яблучного Спаса на фронті було відносно спокійно, i ворог дещо вгамувався: гатили по українських захисниках «лише» 20 разів, а, приміром, 17 та 18 серпня — 40 та 43 рази, відповідно.