Шева в тіні Кака

Фіналіст Ліги чемпіонів минулого сезону — «Мілан» лише в останньому турі поточного групового турніру здобув путівку в 1/8 фіналу. У матчі з німецьким «Шальке» підопічних Карло Анчелотті влаштовувала й нічия, але з рахунком не більше 2:2. Наприкінці першого тайму італійці та німці обмінялися голами з інтервалом в одну хвилину і відклали визначення «зайвого» на другий тайм. Усе вирішив його початок. Цього разу героєм у складі «россо-нері» став не Андрій Шевченко, який цього вечора змарнував кілька гарних нагод для взяття воріт Роста, а Кака. Щоправда, жоден зі своїх двох голів бразилець не забив без участі українського форварда — спочатку Кака завершив атаку після сольного рейду Андрія, а потім підхопив м'яч після невдалої спроби Шеви влучити у порожні ворота і, обігравши опонентів, довершив справу. «Шальке» за п'ять хвилин скоротив рахунок, але на більше «швабів» не вистачило. Їхнє місце — у «плей-оф» Кубка УЄФА.

Ну й хто тут більше зло?

Майже рік триває судова «карусель» навколо вітчизняної федерації гімнастики. Як уже відомо читачам «УМ», у різних людей та судів — різні думки щодо результату минулорічних виборів президента УФГ (на цей пост претендували Стелла Захарова та Ігор Коробчинський), при цьому Захарову не сприймає керівний орган федерації — президія, тож «ще одним» президентом багатостраждальної УФГ став екс-голова товариства «Динамо» Віктор Корж, котрий днями вигулькнув також у виборчому списку Партії регіонів.

Салют на іменини Сеуканда

На вулицю київських любителів хокею прийшло подвійне свято. По-перше, «Сокіл» після тривалої перерви повернувся до найбільшої критої арени країни. Добре, що в київському Палаці спорту мають звичку заливати лід для проведення новорічних ялинок із виставами на ковзанах, під це діло у середині грудня тут ще й етапи «Єврохокейчеленджу» проводяться. Інша справа — яка якість цієї ковзанки. Тренер «Сокола» Олександр Сеуканд нарікає на цю крижану кашу щоразу, коли «соколята» отримують можливість зіграти у «панських» умовах (однак навіть такий лід кращий, аніж той, що був на чемпіонаті світу у Відні, додав тренер мінських динамівців Любомир Покович). А щодо другого свята, то пан Сеуканд саме позавчора відзначав свій день народження — йому вже 55. І з ювілеєм на післяматчевій прес-конференції його жартома привітав наставник суперників. Мовляв, з такої нагоди ми подарували Саші та його підопічним одне очко. На що Олександр Юрійович відреагував теж не без дотепу: «Я радий, що колега не зіпсував нам свято, могло бути й гірше».

Українське «земляцтво» в Петербурзі

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Жіноча першість світу в Петербурзі набирає ходу. У другому турі у групі D був матч із особливим «підтекстом», адже зустрічалися команди, очолювані двома українськими тренерами. Якщо з Леонідом Ратнером зрозуміло — він працює в національній збірній своєї країни, то як почував себе наставник македонських гандболісток Андрій Портний, сказати важко. Тим більше, що під керівництвом екс-наставника київського «Спартака» у балканській збірній почали грати ще й троє «натуралізованих» українок (воротар Ольга Колесник, Анжела Платон, Юлiя Портянко). У підсумку — «перемогла дружба», як кажуть іноді у випадку нічиєї (тут — 29:29), але з професійної точки зору втрата очок не може задовольнити жодного з фахівців.