Шева в тіні Кака

08.12.2005

Цього разу українець асистував бразильцевi. (Фото РЕЙТЕР.)

Фіналіст Ліги чемпіонів минулого сезону — «Мілан» лише в останньому турі поточного групового турніру здобув путівку в 1/8 фіналу. У матчі з німецьким «Шальке» підопічних Карло Анчелотті влаштовувала й нічия, але з рахунком не більше 2:2. Наприкінці першого тайму італійці та німці обмінялися голами з інтервалом в одну хвилину і відклали визначення «зайвого» на другий тайм. Усе вирішив його початок. Цього разу героєм у складі «россо-нері» став не Андрій Шевченко, який цього вечора змарнував кілька гарних нагод для взяття воріт Роста, а Кака. Щоправда, жоден зі своїх двох голів бразилець не забив без участі українського форварда — спочатку Кака завершив атаку після сольного рейду Андрія, а потім підхопив м'яч після невдалої спроби Шеви влучити у порожні ворота і, обігравши опонентів, довершив справу. «Шальке» за п'ять хвилин скоротив рахунок, але на більше «швабів» не вистачило. Їхнє місце — у «плей-оф» Кубка УЄФА.

У другому матчі ПСВ також без проблем підтвердив статус фаворита, легко обігравши «Фенербахче».

З інших результатів варто відзначити домашню перемогу «Олімпіакоса» над «Реалом» (один із голів забив у складі пірейців екс-барселонець Рівалдо), але ж «галактікос» на цей час уже забезпечили собі місце в наступному раунді. Грекам, окрім призових грошей, такий успіх нічого не приніс, оскільки «Русенборг» теж забронював третю сходинку заздалегідь.

Нічого особливого не потрібно було й усім командам групи G, що дозволило «Андерлехту» нарешті взяти свої перші очки. Весь матч у складі брюссельців активно провів наш співвітчизник Олег Ящук, який не використав два гольові моменти й отримав жовту картку за розмови з арбітром.

У групі Н прихильники «маленьких» сенсацій чекали на вихід із групи словацького клубу, проте «Артмедіа» так і не спромоглася відкрити рахунок у матчі з «Порту» (в результаті братиславці гратимуть «лише» в Кубку УЄФА, а неслабенькі португальці сидітимуть удома). А «Рейнджерс» здобув-таки героїчну нічию в протистоянні з достроковим переможцем групи — «Інтером».

Ліга чемпіонів. Останній тур групового етапу. Матчі вівторка

Група Е

ПСВ (Голландія) — «Фенербахче» (Туреччина) — 2:0

Голи: Коку, 14 — Фарфан, 80

«Мілан» (Італія) — «Шальке» (Німеччина) — 3:2

Голи: Пірло, 42; Кака, 53, 61 — Поульсен, 43 Лінкольн, 66

Становище команд: «Мілан» — 11, ПСВ — 10, «Шальке» — 8, «Фенербахче» — 4.

Група F

«Олімпіакос» (Греція) — «Реал» (Іспанія) — 2:1

Голи: Бюлют 50, Рівалдо, 87 — Рамос, 7

«Ліон» (Франція) — «Русенборг» (Норвегія) — 2:1

Голи: Бензема, 33, Фред, 90 — Браатен, 68

Становище команд: «Ліон» — 16, «Реал» — 10, «Русенборг» — 4 (6—11), «Олімпіакос» — 4 (7—13).