Путіна — на нари

Визнати президента Російської Федерації Володимира Путіна та вище політичне і військове керівництво сусідньої держави особами, які вчинили злочини проти миру й безпеки людства, та оголосити їх у міжнародний розшук вимагає Спілка офіцерів України.

«Рошен» без бісквітів

Кондитерська корпорація «Рошен» офіційно заявила про припинення з лютого цього року виробничої діяльності однієї зі своїх фабрик — маріупольської. Як наголошують у компанії, це стало наслідком політично вмотивованого ускладнення торговельних відносин України з зовнішніми партнерами.

У гаманцях пусто не буде

Станом на 25 грудня в Україні завершено фінансування державних соціальних допомог за поточний місяць. «На ці потреби із державного бюджету було перераховано 471 мільйон гривень, — наголосила міністр соціальної політики Наталія Королевська. — Зараз кошти вже спрямовуються у райони. В най­ближчі дні вони будуть зараховані на особисті рахунки громадян у банках і виплачені поштовими відділеннями».

«Тигр» підібрався до Євромайдану

П’ятиденну блокаду коледжу Національного авіаційного університету, що у Василькові, вчора таки прорвали. Нагадаємо, що саме в цьому навчальному закладі знайшов прихисток підрозділ внутрішніх військ «Тигр», який прибув із Криму нібито для охорони громадського порядку.

Гроші — на розвиток

Українська банківська система поступово переорієнтовується на кредитування реального сектору економіки, а не на дрібного споживача. Й ця тенденція свідчить про реальне покращення економічних показників і збільшення довіри до вітчизняного бізнесу.

Столиця майбутнього

Метро на Троєщину, автомобільні тунелі й багаторівневі розв’язки навколо центру, історичний центр звільнений від адміністративного та офісного навантаження, будівництво житла на правому березі — такий Київ майбутнього намалював на вчорашньому засіданні уряду Прем’єр–міністр Микола Азаров.

Пенсії зростають навесні

На засіданні у середу уряд затвердив рішення, яке стосується мільйонів українських пенсіонерів, — новий порядок березневого перерахунку пенсій. Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська.

Одеський «погром»

Одеський «погром»

Учора мер Одеси Олексій Костусєв написав заяву про складення повноважень міського голови. Відповідне повідомлення з’явилося по обіді на офіційному сайті мерії. Від цієї несподіваної новини дехто зітхнув з полегшенням (адже мiсто позбулося керівника–українофоба), а декого, особливо в одеських владних кабінетах, вона й налякала, адже це звільнення може мати непрогнозовані наслідки.

Переходити на зимовий час краще в листопаді

Переходити на зимовий час краще в листопаді

Уже в ці вихідні, в ніч iз суботи на неділю, в Україні скасовується «літній» час. Для цього о четвертій годині ночі стрілки годинників слід перевести на годину назад. Нагадаємо, що зимовий час є природним для України — він відповідає біоритмам місцевого населення. Втім, окрім можливості поспати на годину довше, у переведенні стрілок є й один мінус, адже тепер о 17­й годині вже буде поночіти.