В Україні намолотили 10 мільйонів тонн зерна

В Україні намолотили 10 мільйонів тонн зерна

Спека, що тривала до вчорашнього дня, пришвидшила дозрівання врожаю. Валовий збір ранніх зернових та зернобобових в Україні, за даними Мінагрополітики, вже на 14 липня перевищив 10 мільйонів тонн.

Теги: Україна

Не на смак, а на користь

Майже п’ять сотень майбутніх інспекторів з усіх регіонів України стали учасниками навчальної програми з проведення аудиту процедур, що базуються на принципах НАССР, яка дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації небезпечних чинників.

Глиняне ноу-хау

Глиняне ноу-хау

Індійський винахідник Мансукхбхай Праджапаті (Mansukhbhai Prajapati) винайшов холодильник, який допомагає людям у країнах зі спекотним кліматом зберігати їжу свіжою без використання електроенергії.

Полуниці для Європи

Сільськогосподарські компанії на Львівщині мають достатні промислові потужності для вирощування полуниці за європейськими стандартами та експорту отриманого врожаю до країн Європи.

Влада з гранатами

Зав’язаного на складній афері з «розпилом» державного майна службовця, що мав допомагати зберегти його в держвласності, вдалося затримати під час однієї зі спецоперацій Генеральної прокуратури України та Головного управління національної поліції у Київській області.

Японський трактор у лізинг

Як свідчить моніторинг ринку останніх років, найбільшою популярністю в українських аграріїв сьогодні користується техніка виробництва США. І рiч не тільки в тому, що засновника всесвітньо відомої компанії «Джон Дір» наші фермери сприймають як свого рідного інженера-емігранта Івана Козу. Американська техніка справді добре зарекомендувала себе в полях України.

Росіяни хочуть солі?..

Росіяни хочуть солі?..

Росспоживнагляд дозволив українському державному підприємству «Артемсіль» відновити постачання солі до Росії. Очікується, що підприємство постачатиме до Росії 170 тисяч тонн солі щороку. Росспоживнагляд повідомив Федеральну митну службу про допуск продукції з 10 травня.

Навіщо нам інтегруватися в ЄС

Поміж необхідними для адаптації в європейському правовому полі актами є й такі, що стосуються органічного фермерства, стандартів торгівлі рослинами і живими тваринами, продуктами тваринництва. Заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Владислава Рутицька днями повідомила про початок проміжних переговорів на ці теми двостороннього Комітету асоціації між Україною та ЄС.

Висока зарплата — результат інвестицій

Висока зарплата — результат інвестицій

Минулого року заробітна плата на сільськогосподарських підприємствах області у розрахунку на одного штатного працівника склала 4358 гривень, що в 1,6 раза більше, ніж попереднього року, і є найвищою в Україні. Про це повідомила директор Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА Марія Савка, звітуючи про підсумки роботи агропромислового комплексу за 2015 рік та плани на нинішній.