Секс–рабинi Хашима Тачі

Секс–рабинi Хашима Тачі

19–річна українка розповіла балканським газетам сенсаційну новину. За її словами, їй iз допомогою охоронця–чеченця, якого жінка підкупила грошима та секс–послугами, вдалося втекти з сексуального рабства. Власником гарему, в якому її та ще 52 невільниць насильно утримували з допомогою озброєних охоронців, дiвчина називає прем’єр–міністра Косова 44–річного Хашима Тачі. Цю інформацію розповсюдило македонське інформаційне агентство MINA.

Люди — наше все

Люди — наше все

Міністерство охорони здоров’я розробило законопроект, згідно з яким запроваджується «презумпція згоди» на трансплантацію органів померлих. Це означає, що якщо громадянин не написав відмови від донорства, після смерті його органи можуть бути віддані людині, яка потребує пересадки. Поки що в Україні діє закон, за яким трансплантація органів загиблого дозволяється лише зі згоди його родичів або у випадку, якщо людина ще за життя написала заяву–дозвіл.

А в міліцію вже не треба...

А в міліцію вже не треба...

Із наступного року закордонні паспорти українцям видаватиме Державна міграційна служба (вона видає «внутрішні» паспорти і реєструє громадян за місцем проживання), а не МВС. Про це заявив голова Державної міграційної служби Микола Ковальчук. За його словами, від 1 січня закордонні паспорти можна буде отримувати в територіальних підрозділах Державної міграційної служби за місцем проживання, незалежно від місця реєстрації. Там же можна буде оформити проїзний документ на дитину. Нагадаємо, раніше закордонний паспорт видавали тільки за місцем проживання або в Міжрегіональному центрі видачі паспортних документів, яких було всього чотири в Україні.

Ескалатор проти пенсiонерки

Ескалатор проти пенсiонерки

В останній день жовтня, на Хелловін, нечиста сила ніби вселилася в ескалатор станції «Золоті Ворота»: гумовий поручень «рухомих сходинок», натягнутий iз великим зусиллям, порвався і почав падати вниз, звиваючись, мов велетенська змія. «Анаконда» вдарила у груди та збила з ніг 72–річну пенсіонерку Олену Ярославську.

Пішло прахом

Пішло прахом

Київська природоохоронна прокуратура подала позов до Господарського суду столиці на ритуальну службу «Київський крематорій». Комунальне підприємство звинувачують за ч. 1 ст. 241 (забруднення атмосферного повітря) через те, що крематорій не отримав дозвіл на викид забруднюючих речовин від київського Управління охорони довкiлля, але й далі працює.

Друге «бабине літо»

Друге «бабине літо»

Цього тижня в Україні знову потеплішає — до 20 градусів тепла вдень та 8 градусів уночі. Протягом най­ближчої п’ятиденки Гідрометцентр прогнозує незначні опади, ранковi та вечірні тумани. Вітер південно–східний, 5–10 м/с. Згідно з прогнозами сайту «Метеопрог», така погода протримається до кінця тижня, а з 22 по 28 жовтня температура потроху знижуватиметься до 8–14 градусів удень та 0–4 уночі. Наприкінці місяця прогнозують нічні заморозки.

Дідусю, а ти існуєш?

Дідусю, а ти існуєш?

Державне підприємство «Укрпошта» планує цього року відкрити штаб–квартиру Діда Мороза, куди надходитимуть усі листи, адресовані найпопулярнішому зимовому чарівнику, та залучити бізнесменів, депутатів i благодійні фонди, які могли б допомогти здійснити найзаповітніші мрії дітей і дорослих.

В Україну йдуть перші заморозки

Уже сьогодні вночі на поверхні ґрунту ми спостерігатимемо заморозки, попереджають синоптики. Холодні маси повітря пройдуть спочатку Західною Україною. Так, у Карпатах вже кілька днів тому випав перший сніг 3–10 сантиметрів завтовшки та піднявся рівень води у річках. 13 жовтня нічні приморозки прогнозують по всій території нашої держави, а потім... знову потеплішає. Так що садити дерева, часник чи сіяти моркву на зиму ще можна. Це також сприятлива погода для озимини. Сайт meteoprog.ua прогнозує потепління в центральній Україні до 20 градусів тепла з 15–16 жовтня.

Коротко про погоду: бр–р–р–р

Коротко про погоду: бр–р–р–р

Уже цього тижня по всій території нашої держави встановиться традиційна осіння погода: розпочнуться затяжні дощі, денна температура знизиться до 10—12 градусів тепла, а нічна наблизиться до нуля. У західних областях та в Карпатах Гідрометцентр прогнозує нічні заморозки (мiнус 1–5) та опади у вигляді снігу. Професійні та народні синоптики стверджують, що «бабине літо», яке тривало цього року два тижні, на жаль, закінчується. І хоча денна температура у південних областях України в сонячні дні «балуватиме» нас 20–градусним теплом, час подумати про підготовку до зими.

Мишоловок не вистачає?

Мишоловок не вистачає?

Громадськість України знову дізнається новини про перебіг так званих «торгових воєн» iз Росією з сайту Росспоживнагляду. Нещодавно відомство «братньої» країни оприлюднило список претензій до українських виробників м’яса і молока, чию продукцію з 26 вересня цього року заборонено завозити та продавати на території Російської Федерації.