Україна готова демонтувати фортифікаційні споруди у Станиці Луганській: але лише синхронно з бойовиками

Упродовж минулих двох діб збройні формування Російської Федерації та її найманці не стріляли зі зброї крупних калібрів, загалом дотримуючись режиму припинення вогню.

ЗСУ потрапили під обстріл окупантів на Донбасі

Окупанти на Донбасі вранці обстрілювали з гранатометів і стрілецької зброї позиції України в районі Луганського. Втрат серед українських військових в результаті ворожого обстрілу немає. Вогонь наші військові не відкривали, дотримуючись всеосяжного "режиму тиші".

Теги: АТО, Донбас, ООС

Підрив біля Щастя: російські найманці знову порушили домовлений режим тиші

У ніч 21 липня вздовж усієї лінії розмежування в районі проведення ООС у Донецькій та Луганській областях встановили «режим тиші», що передбачає обопільне припинення ведення вогню з будь-яких видів озброєння.

Теги: Донбас, ООС

Микита Скітченко та Семен Румігін підірвались на міні поблизу Щастя

Микита Скітченко та Семен Румігін підірвались на міні поблизу Щастя

Військові 25-ї Дніпропетровської повітрянодеснтної бригади Семен Румігін та Микита Скітченко загинули 21 липня від поранень, отриманих внаслідок підриву на міні, встановленій диверсантами, в районі Щастя на Луганщині.

Теги: АТО, Донбас, ООС

Штаб ООС заявив про дотримання перемир'я на Донбасі

У штабі операції Об'єднаних сил констатують дотримання перемир'я, оголошеного з 21 липня. "З початку поточної доби обстрілів позицій Об'єднаних сил не зафіксовано", - повідомляє прес-служба ООС. Як повідомлялося, з опівночі 21 липня на Донбасі набуло чинності "хлібне перемир'я".