Комісії Сенату Польщі без змін підтримали оновлений закон про Інститут національної пам’яті, який серед іншого передбачає покарання за заперечення злочинів українських націоналістів.
Рекомендується вивішувати такі прапори на будівлях органів влади під час відзначення дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті героїв.
Смолоскипна хода до 109-річчя від дня народження Степана Бандери також відбулася у Слов’янську, Львові, Сумах, Полтаві, Тернополі та інших містах. Акції по всій Україні організували ВО "Свобода", "Правий сектор" і "Національний корпус".
Уже традиційною стала смолоскипна хода в перший день Нового року на честь дня народження Степана Бандери — цьогоріч вона була присвячена вшануванню 109-ї річниці політичного діяча, лідера українського національного визвольного руху.
У Луцьку вже кілька років сперечаються, де поставити пам’ятник провідникові ОУН Степану Бандері. Хтось бачить Бандеру на площі Героїв Небесної сотні біля міського РАЦСу, а хтось — у маленькому скверику біля вулиці його імені навпроти прокуратури.
Міністерство закордонних справ України провело бесіду з генконсулом Польщі у Львові Вєславом Мазуром через його висловлювання щодо історичної постаті лідера ОУН (б) Степана Бандери.
Невідомі вандали сплюндрували наріжний камінь та місце встановлення майбутнього пам'ятника провіднику ОУН Степану Бандері у Рівному в четвер: меморіальну дошку залито червоною фарбою, а повстанський прапор знищено.