Міністр МВС погрожує залишити суди та суддів без охорони

Міністр МВС погрожує залишити суди та суддів без охорони

15 лютого, під час судового засідання з обрання запобіжного заходу для Труханова, у сутичках біля Солом’янського райсуду було поранено поліцейського: в нього вистрелили із нагородного пістолета. Шевченківський райсуд відмовився арештовувати підозрюваного у стрілянині. Це обурило голову МВС Авакова.

Аваков не дозволить мілітаризуватися «Нацдружинам»

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголошує, що "Національні дружини" можуть існувати як громадянські організації, але в жодному разі не переступати рамки закону України.

Арсеній Яценюк і Інна Авакова продали свої частки телеканалу «Еспресо»

Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк та дружина міністра МВС Інна Авакова продали свої частки у статутному капіталі телеканалу "Еспресо" іноземній компанії Atmosphere Entertainment, кінцевим власником якої є громадянин України, син українського олігарха та народного депутата Іван Жеваго.

Олександр Аваков святкуватиме в Італії без електронного браслета

Олександр Аваков святкуватиме в Італії без електронного браслета

Аваков-молодший також клопотав у слідчих про дозвіл виїхати до Італії до 14 січня 2018 року і отримав його. Відтак, судячи з усього, він відзначатиме новорічні свята на Апенинському півострові.

Аваков згадав про спробу повернути Януковича у 2014 році

Аваков згадав про спробу повернути Януковича у 2014 році

Міністр МВС Арсен Аваков заявив, що намагався повернути колишнього президента Віктора Януковича із Криму до Києва у лютому 2014 році. За його словами, саме для цього, а не для затримання Януковича він їздив до Сімферополя у ті дні.

Аваков зустрічався з Коломойським у Франції

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрічався з олігархом Ігорем Коломойським під час офіційного візиту до керівництва Інтерполу у французькому Ліоні в середині листопада.