Угорка з незвичайними сусідами

Угорка з незвичайними сусідами

Є немало тих, хто мліє від смаку сливи з шоколадом. Саме для вас і тих, хто хоче спробувати щось нове, — варення зі слив і шоколаду. Для приготування потрібно: 2 кг твердих слив (ідеально підходить угорка), кілограм цукру, плитка справжнього чорного шоколаду, третина чайної ложки лимонної кислоти (не обов’язково), 200 г якісного вершкового масла.

Курям на сміх

Курям на сміх

Карколомне підвищення цін на курятину — філе тепер може коштувати більше півсотні гривень за кілограм або на кілька копійок дешевше, — змушує згадати про якість цієї продукції.

Їстівна травичка

Їстівна травичка

У мене просто покращується настрій, коли відкриваю холодильник і бачу багато зелені: салатне листя, крiп, петрушку, пір’я цибулі й часнику, щавель. Напевно, навіть сприйняття кольору посилає сигнали про наближення корисного столування — смачного й легкого для організму.

Шоу-шара

Шоу-шара

Кажуть, чисто там — де не смітять, а грошовито — де не тринькають гроші. Жити ощадливо, особливо в містах, де багато магазинів, що поміж собою борються за клієнтів, допомагають знижки й акції. Особливо очікувані вони тепер, коли кілька місяців поспіль ціни на продукти, одяг, взуття і побутову техніку стрімко повзли вгору.

Ніжність кабачка

Ніжність кабачка

Для любителів корисної їжі настає прекрасна пора. Уже без проблем можна смакувати страви з молодюсіньких кабачків, шкірка яких ніжна-ніжна і зерна ще не сформовані. Тож ріж чи три на тертку — і буквально за хвилини куштуй овочеве рагу, апетитного салатового кольору млинчики. Або швидко печи корисне печиво з кабачками.

Я — піцайолло

Я — піцайолло

До приготування справжньої піци я «доростала» досить довго. Спочатку нашвидкуруч начинку накидала на магазинні пухкі заготовки, попередньо по діаметру частково їх вирізаючи. Другим етапом стало використання для основи тонюсіньких круглих лавашів.

Калорії — мінус, користь — плюс

Калорії — мінус, користь — плюс

Якщо складати кулінарний рейтинг гастрономічних уподобань, у багатьох на перші позиції вийдуть страви не з цільного м’яса, а з перекрученого-перемеленого. Хоча недоліком різних котлеток і м’ясних хлібців часто є додавання розмоченого білого хліба.

Нетривала активність і сила підйому

Нетривала активність і сила підйому

Тільки недосвідчена господиня може не зважати на такі нібито дрібниці: якого ґатунку в неї на кухні борошно чи якого помолу сіль. Але для гарного результату мають значення лише на перший погляд несуттєві моменти. Тому багатьом знадобляться результати досліджень спеціалістами Центру незалежних споживчих експертиз «Тест» непримітних і звичних борошна і дріжджів.

Дитячий пікнік

Як правило, усі діти залюбки збираються з дорослими на природу, особливо якщо заманюють їх веселими розвагами і смачною їжею на свіжому повітрі. Втім, оскільки смаження шашликів «по-дорослому» — процес досить тривалий і клопіткий, можна обійтися смакуванням узятими з собою вдома приготовленими стравами.