Один голова добре, а два...

Созонівка — фактично передмістя Кіровограда, де головує батько Дмитра Пузакова, комуніст Володимир Пузаков. 25–річний син Кіровоградського мера став головою Созонівської селищної ради у 2006 році. З того часу особливих претензій до молодого керівника не було. Аж поки 23 травня його не спіймали «на гарячому».

Від родини — громаді

Від родини — громаді

У Кіровоградському обласному художньому музеї відкрилася виставка робіт з приватної колекції художників — батька та сина Вінтенків. І хоча експозиціями з приватних збірок кіровоградців уже давно не здивуєш — місто бачило навіть колекції родин Президента Ющенка та міністра культури Вовкуна — нинішня є справді особливою. Оскільки частина її залишиться в музеї — так вирішили батько й син.

Національних героїв — на околиці?

Національних героїв — на околиці?

Кіровоград — єдиний обласний центр України з, так би мовити, «радянським» присмаком. Правда, для молодого українця назва «Кіровоград» може звучати малозрозуміло, а то й загадково. Може, місто названо на честь давньоперського царя Кіра або так увіковічнили хворобу, яка колись загрожувала існуванню поселення?

Утретє без голови

22 квітня на головній площі міста було людно — тут відбувався пікет прихильників проведення виборів міського голови, якого місто не має вже півтора роки. Однак депутати міськради, які цього дня проводили сесію і яких звинувачують у відсутності мера та зриві виборів, до світловодців так і не вийшли.

Аварійний маршрут

За останній місяць у Кіровограді відбулося кілька аварій, в яких постраждали пасажири «маршруток». Основними причинами цих ДТП названо керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння і порушення правил обгону. Щоб якось вплинути на ситуацію, працівники ДАІ Кіровоградської області провели операцію «Маршрутне таксі».

Уран, вода і шахтні стволи

Щороку в Кіровограді кілька будинків стають жертвами води. Територія, яку підтоплює річка Інгул, зростає ось уже впродовж 30 років. І коли кошти на розчищення русла річки знайшлися, на заваді стало інше підтоплення — цього разу уранової шахти.

Двірнику, мені плати

Нахабство й корисливі апетити окремих посадовців на місцях не знають межі. Це засвідчив нещодавній випадок в одному з комунальних підприємств Кіровограда, де співробітники обласного УБОЗу затримали «на гарячому» керівника КРЕП №7 Сергія Льовіна, який вимагав у підлеглої чималу суму в «баксах».

«Швидка» для села

Дванадцять раз по 95 тисяч гривень — саме стільки інвестували меценати в охорону здоров’я Кіровоградщини протягом останнього місяця: 12 машин швидкої допомоги, оснащені всім необхідним обладнанням, надійшли в медичні заклади області. Кошти на їх придбання надали підприємці, депутати, філії банків. Машини розподіляли за потребою — в основному сільським лікарням.

«Справедливість є» по–кіровоградськи

Безпрецедентне рішення про повернення в комунальну власність усіх паркових та зелених зон прийняли депутати міськради, які три місяці тому віддали парки під забудову, а тепер проголосували за відміну свого ж рішення.