Вода з підземних глибин

Вода з підземних глибин

У київському «Водно–інформаційному центрі» (Музей води) відкрилася нова відеоекспозиція «Походження води на Землі». Музей, що розташований на мальовничих дніпровських пагорбах, є осередком просвітницької діяльності та популярним місцем відпочинку.

«Еталонна» капуста дорожчає

«Еталонна» капуста дорожчає

Політично–соціальна нестабільність в Україні, яка спричинила помітне здешевлення гривні, кожного починає помітно бити по гаманцю. За даними Держслужби статистики, інфляція у країні у лютому становила 0,6%, а від початку року — 0,8%.

Шоколадом лише пахне

Серед улюблених дітьми продуктів чільне місце займає все, що активно рекламує телевізор. Тому, угледівши на магазинній полиці баночку з яскравою назвою, як на екрані, дитина відразу згадує нав’язані бажання і просить–вимагає: «Купи!».

Готуй візок для відпочинку взимку

Готуй візок для відпочинку взимку

Не завжди хочеться загадувати наперед. Утім варто планувати своє життя, щоб було воно яскравим і цікавим. А ще продумані дійства, виявляється, дуже часто економніші для гаманця, ніж спонтанні «хочу саме зараз». Зокрема, якщо ви ще взимку обмізкували, якого відпочинку хочете влітку.

Лікар не прописав

Лікар не прописав

Хоч асортимент ковбас зараз значно розширився у порiвняннi з тотальним дефіцитом радянських часів, який уже не пам’ятає щонайменше третина українців, однією з найпопулярніших лишається «Лікарська». З приводу дивної назви невгамовні лише діти, з чиїх вуст найнейтральніше запитання: «А що, ковбасу лікарі робили?»

Квасимо йогурт

Якою б переконливою не була реклама про користь магазинних йогуртів, багато господинь роблять для родини кисломолочні продукти власноруч. Щоб бути впевненим, що у скляночках справді необхідний організмові якісний продукт, а не «здобрений» фарбниками–стабілізаторами–покращувачами смаку.

Чим бутерброд і кашу зіпсуєш?

Чим бутерброд і кашу зіпсуєш?

Найкращий спосіб впливати на недобросовісних виробників, які випускають неякісні чи фальшовані товари, — не купувати їхню продукцію. Така метода дуже дієва, якщо про фальсифікати і їхніх виробників знає велика кiлькiсть споживачів. Центр незалежних споживчих експертиз «Тест» укотре поширив інформацію, яка змушує задуматися, які продукти ми купуємо.

Розмір має значення

Кожному з нас час від часу потрібна батарейка: або у годинник, настінний чи настільний; у пульт телевізора, для портативного програвача чи у дитячу іграшку. Найчастіше цей не дуже вартісний товар купуємо за принципом «що потрапило під руку» або за ціновою ознакою.

Ікра й горошок різного калібру

Ікра й горошок різного калібру

Причин, щоб швидше добіг кінця нинішній рік, предостатньо. А щоб його — з не надто приємною для багатьох цифрою 13 у складі — провести, а новий зустріти, треба організувати святкове застілля обов’язково з якісних продуктів.