Тільки чорному коту і не щастить

В Італії постав Рух захисту чорних котів. Його метою є захистити домашніх улюбленців цього кольору від наслідків суспільних забобонів. Якщо звичайні люди «просто» знущаються з «нефартових» мурчиків, то сатаністи і їхні послідовники вдаються до особливо жорстоких практик.

Літаки перестануть нагадувати пустелі

«Через два роки буде дозволено вносити на борт літака зубну пасту, креми та гелі і пляшку води, що було заборонено з 2006 року з міркувань безпеки», — заявив позавчора в Монреалі голова Міжнародної організації цивільної авіації Реймонд Бенджамін.

Ікар злетів у Канаді?

Ікар злетів у Канаді?

Людина завжди прагнула літати, як птах. Тому впродовж існування людства реалізувати цю мрію з перемінним успіхом намагався не один відчайдух. Зокрема й знаменитий митець та вчений епохи Відро­дження Леонардо да Вінчі, який намалював не один ескіз літального апарата, включно з прототипом сучасного гелікоптера. Саме за його кресленнями канадський студент Тодд Рейчерт уже в наші час створив перший діючий крилатий апарат, який приводиться в дію силою людських ніг. Крутячи педалі, пілот «запускає» штучні крила, які здіймають його в повітря. Апарати на кшталт моделі Рейчерта іще в середні віки отримали назву орнітоптер — від поєднання грецьких слів «орнітос» («птах») та «птерон» («крило»).

Зірки падають

Розкішні готелі в Польщі перебувають у настільки скрутній фінансовій ситуації, що понижують свій стандарт, щоб привабити клієнтів нижчою ціною. Як повідомляє польське видання «Дзєннік газета правна», впродовж останнього року середня заповнюваність номерів у найкращих польських готелях впала з 70 до 40 відсотків. Навіть солідні польські фірми з огляду на економічну кризу заборонили своїм співробітникам ночувати в п’ятизіркових готелях, хоч би ціна за номер дорівнювала рівню чотиризіркового. Єдиним вирішенням для власників готелів залишилося зниження «зірковості» та цін.

Потяг до слона

Потяг до слона

Семеро слонів загинули від зіткнення з товарним потягом, який прямував на великій швидкості в районі місцевості Морагхат Ті Гарден поблизу міста Біннагурі в Індії. Як повідомляє Бі–Бі–Сі, табун дорослих слонів намагався врятувати двох слоненят, які застрягли на колії перед проїздом потягу.

Усі щасливі в Данському королівстві

Немає у світі щасливіших людей, ніж мешканці Скандинавії. І життям вони цілком задоволені, і боротися з труднощами їм не доводиться, і настрій здебільшого пречудовий. Про це свідчать результати масштабного соціологічного опитування, проведеного з 2005 по 2009 роки американською компанією «Геллап».

Лондон—Сідней: щоденники мотоциклістів

Лондон—Сідней: щоденники мотоциклістів

Перетнути кілька морів та океан на водних мотоциклах — таку сміливу мету поставили перед собою четверо новозеландців під керівництвом досвідченого мандрівника Джеремі Берфута. Стартувавши днями з Королівського центру водних видів спорту в Лондоні, вони збираються дістатися на скутерах до найбільшого міста Австралії — Сіднея.

Врятуй кита — розшир ЄС!

Врятуй кита — розшир ЄС!

Минулого тижня загальна чисельність населення всіх країн–членів Європейського Союзу вперше в історії цієї організації перевищила позначку в 500 мільйонів осіб. При цьому, як повідомляє статистичне бюро «Євростат», станом на кінець 2009 року в ЄС мешкало 499 мільйонів 695 тисяч осіб.

Коли настане «Післязавтра»?

Коли настане «Післязавтра»?

Учені б’ють на сполох: тисячоліттями закута в льодовий панцир Гренландія потроху позбавляється свого крижаного покриву, що загрожує різкою зміною клімату на всій планеті. Перші льодовики з’явилися на найбільшому острові світу приблизно 34 мільйони років тому, коли Земля була охоплена глобальним похолоданням. А вже 110 тисяч років тому острів був скутий кригою повністю. Науковці, чий звіт розміщено на науковому інтернет–порталі Livescience.com, підрахували, що об’єм льодової «шапки» Гренландії становить 3 мільйони кубічних кілометрів. Крига охоплює територію, втричі більшу за Україну, — це другий за розмірами, після антарктичного, льодовик світу. У центральній частині острова товщина льоду сягає більше трьох кілометрів. Біля узбережжя крига поступово сповзає в Північний Льодовитий океан: щороку Гренландія породжує 13—15 тисяч айсбергів.