Дорогами Маямі

Дорогами Маямі

Сконцентрувавши найбільше міжнародних банків та облаштувавши у своєму порту базу для найбiльших круїзних лайнерів світу, воно справляє враження пістрявого космопорту, в якому комфортно почуваються представники найнесподіваніших етносів і націй.

Москалі з жуйкою

Москалі з жуйкою

Україна вирішила запровадити дзеркальні санкції щодо окремих товарних груп, які досі імпортувалися з Російської Федерації, у перший день після вступу в дію рішення про ембарго, накладене російським урядом на товари з України.

Перекрити бездоріжжя

Перекрити бездоріжжя

Цієї акції зазвичай комфортних в експлуатації сільгоспвиробників не помітити у владних коридорах не вдалося. Надто багато транспортних артерій одночасно заблокували розсерджені аграрії, які до останнього сподівалися налагодити мирний діалог з владою, терпляче затягуючи пояси під пресом дискримінаційних законотворчих ініціатив. Не склалося.

Аграризм прямої дії

Аграризм прямої дії

Близько 800 делегатів та більше чотирьох тисяч гостей взяло участь у VII з’їзді, що пройшов у неділю в Національному палаці «Україна» у Києві. Цього разу на черговий форум відродженої Аграрної партії з’їхалися не лише посланці з усіх куточків України.

...А тракторів шкода

...А тракторів шкода

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила ввести антидемпінгові мита на імпорт низки товарів із Республіки Білорусь у відповідь на рішення Білорусі стосовно українських підприємств кондитерської та пивоварної галузей.

Аграрії починають і виграють

Аграрії починають і виграють

Шахова партія, розписана й успішно реалізована на політичних теренах України аграріями, стала головною несподіванкою виборів до місцевих рад. Несподіванкою для політологів, яких вітчизняний політикум останніх десятиліть привчив прогнозувати у політичній царині результативності «гри в дурня».

«Прагнучи перемоги, не шукайте винних»

«Прагнучи перемоги, не шукайте винних»

Муса Таїпов, один iз найближчих сподвижників і помічників убитого Джохара Дудаєва, вже багато років живе у Франції. Віддаючи належне зрозумілим і логічним законам ЄС, він усе ж був стурбований певною легковажністю «бабусі Європи», яка, на його думку, надто легковажно оцінювала наміри і можливості ефесбешної країни-ведмедя: «Ми багато разів попереджали європейців, що наступними жертвами у великій грі Луб’янки за владу у світі можуть стати вони.

Дати лад власній землі

Дати лад власній землі

Перше Всеукраїнське аграрне віче зібрало на київському іподромі понад п’ять тисяч добровільних громадських та політичних активістів—представників аграрного сектору з усіх кінців України. Учасники велелюдної ради, що стала підсумком 29 регіональних форумів, взялися створити потужний політичний рух на базі Аграрної партії України. Єдиного на сьогодні політичного об’єднання, відродженого і структурованого за ключовим демократичним принципом — знизу доверху.

Найщиріші мости дружби збудовані дітьми

Найщиріші мости дружби збудовані дітьми

Першим і тривалий час єдиним учасником «Китайського мосту» в Україні стала Київська гімназія східних мов №1 — Асоційована школа ЮНЕСКО. Саме тут уже котре десятиліття ретельно вивчають китайську діти з різних куточків нашої країни. Іноді навіть спеціально переїжджаючи до столиці, щоб отримати рідкісну можливість вивчати мову та культуру древньої Піднебесної.

Тайнописи кобзарського села

Тайнописи кобзарського села

У друкованих звітах відділу культури і туризму Великобагачанської РДА такі заходи, певно, перечитуються як необхідна формальність. Але поміж вузлуватими вербами огирівських лугів, де дзвеніли струни під вправними пальцями останнього кобзаря Остапа Вересая, виїзний семінар «Один день із життя сільської культури» — реальний дотик до живих ритуалів прадідів-дідів, яскравих, багатих, звучних…