Зелені світи: як Інститут Молдови в Німеччині налагоджує екодіалоги
У Києві відбувся освітній курс відомих екотренерів і практиків «Зелена школа»

Для тих, кому вже вдалося реалізувати власні проекти, вирощені з ідеї збереження і відновлення природного балансу, ця школа стала продуктивним майданчиком для обміну досвідом.
Ферма для родинного дозвілля: як працює сільгоспбізнес у США

Схоже, найкращі полуниці з місцевих грядок прощально позирали на нас із відерець покупців-«жайворонків». Дорослі та діти з городиною весело юрмилися перед навісом, де дві продавчині зважували свіжозібрані «трофеї», пересипаючи їх у фірмові паперові пакети.
Вихід із тупика: як перемагало депресію і руїну саксонське місто Лейпциг

З падінням Берлінської стіни Німеччина отримала не тільки омріяне об’єднання, а й букет спадкових хвороб «совкового» простору. Славетний Лейпциг на початку 90-х був вражений ними чи не найбільше, набувши на той час слави одного з найнебезпечніших з екологічної точки зору міст Європи.
Американський вишкіл для українського старшокласника
Фальшива сертифікація
І хліб, і до хліба
Фігурні числа і 3D-бібліотека
Міжнародний науково-технічний конкурс молодих вчених Intel ISEF 2016, який пройшов у середині травня у місті Фінікс американського штату Арізона,тріумфально завершився для українських учасників. Від України цього року на фінал конкурсу приїхали семеро фіналістів, відібраних на конкурсах IntelТехно і IntelЕко.
Кози, йога, «лівий» сектор

Чудовий травневий світанок у Лютежі. Виводжу зененхунда Оскара на ранкову прогулянку. З ближнього лісу заклично щебечуть пташки, привітно кивають вітерцю сосни, пахне нічним дощем молода травичка... Ой ні. Вже не дощем. І навіть не тваринним послідом, терикони якого оточили добрячий шматок ділянок по сусідству з тваринним концтабором на Квітковій, 18. Цього разу тхне від трупа чергової, здохлої чи то від голоду, чи від хвороби, Тарасової кози.