Голосуй — не голосуй, переможе Путiн

Голосуй — не голосуй, переможе Путiн

За результатами невизнаних Україною виборів депутатів місцевих рад і Держради Криму (у Севастополі — Законодавчих зборів), які відбулися цієї неділі в Криму, партія Путіна фактично одноосібно захопила владу в Криму і Севастополі. У «єдиноросів», яких очолили самопроголошені очільники Криму Сергій Аксьонов і Володимир Константинов, виявилося понад 70% місць за партійними списками (до кримської Держради обирається 50 депутатів за партійними списками і 25 мажоритарників. — Авт.), 8% — у ЛДПР.

«Беркут» прилітає на світанку

Учора вранці до будинку Єлизавети Богуцької у Сімферополі увірвалися невідомі, які вилучили ноутбуки, комп’ютери, флешки, а також відеореєстратор з її автомобіля. «Чоловік (Богуцької. — Авт.) повідомив, що в будинку шукали зброю, наркотики і літературу, але не думаю, що в неї в будинку була мусульманська релігійна література.

Велика «націоналізація»

Кримські депутати давно шукали привід добряче насолити передовсім Ігорю Коломойському — формально через ситуацію навколо банківських вкладів тутешніх клієнтів «Приватбанку», але ще більше через його позицію і кроки як «губернатора» Дніпропетровщини.

«Неблаго­­надійні» вірники

Зв’язок з отцем Богданом Костецьким несподівано обірвався у вівторок. «Пізно ввечері о. Богдан по мобільному телефону повідомив іншому священикові УГКЦ, о. Миколі Гаврилюку, що їх затримали невідомі i що вони перебувають у якомусь підвалі. Його допит повинен був початися в 2:30 хв. Вiдтодi він на зв’язок не виходить.

«Справедливий» відсів

«Справедливий» відсів

Крим готується до виборів. Ідеться, звичайно, про місцеві, що за єдиним федеральним планом відбудуться на півострові 14 вересня. Особливого ажіотажу прогнозовано не спостерігається, бо все в рамках букви і духу російської «керованої демократії». Хоча традиційної вулично-паперової агітації не бракує.

І Life не в кайф?

Стрибки зі зв’язком у «лайфових» клієнтів виникли у Севастополі, Ялті, Євпаторії та інших містах: мережа несподівано зникала приблизно на двадцять хвилин, а потім так само періодично з’являлась. Поки що технічні проблеми оминули лише столицю Криму, хоча, ймовірно, все попереду. Адже так само «конав» «Київстар», який пішов із півострова, здається, остаточно.

Полювання на книги

Практику несподіваних «маски-шоу» в мусульманських дитячих навчальних закладах тутешні ефесбешники започаткували ще у червні. Тоді, як уже повідомляла «УМ», на світанку двадцять людей у камуфляжі та балаклавах зі зброєю несподівано ввірвались до оселі кримського татарина в селі Кольчугино Сімферопольського району.

Спрага — нiщо, iмiдж — усе

Спрага — нiщо, iмiдж — усе

Ще за кілька днів до так званого всекримського референдуму про приєднання пiвострова до Росії журналісти «УМ» спеціально побували у приватному сільгосппідприємстві «Фенікс-плюс», що у степовому Красногвардійському районі. Так порадив голова районної асоціації фермерів Олег Кащенко: мовляв, господарство благополучне, спеціалізується на овочівництві і зернових культурах саме на поливних землях.

Смачно, як удома

Смачно, як удома

На сайті shadylady.com.ua детальніше. Російські та кримські власті вкотре змушені змінювати політичну доцільність на практичну необхідність. Наша газета раніше вже писала, що спочатку, в середині травня, за розпорядженням Росспоживнагляду, продубльованим головним кримським санітарним лікарем, під заборону потрапив майже весь український молочний імпорт, а також продукція «Рошен».

І без волi, i без кабелю

І без волi, i без кабелю

Ще в березні, за кілька тижнів до референдуму про приєднання до Росії, у Криму «вирубили» майже всі українські національні телеканали на аналоговому мовленні. Буцімто через те, що ті заборгували значні суми республіканському телерадіопередавальному центру.