Олімп передає естафету юним
Цьогорічні Олімпійські ігри ще зимою відгриміли у Ванкувері, а до відкриття літньої Олімпіади в Лондоні залишається два роки. Тому безсмертні мешканці грецького Олімпу, мабуть, неабияк здивувалися, коли вчора їхній спокій позапланово потурбувала урочиста церемонія запалення олімпійського вогню. Але Зевсу й компанії доведеться звикати: відтепер гості до них заходитимуть частіше. Адже з 2010 року до «звичайних» Олімпійських ігор додається ще й Молодіжна Олімпіада, яка також відбуватиметься раз на чотири роки. Із єдиною відмінністю: в ті роки, коли «ветерани» змагатимуться в зимових видах спорту, молодь виборюватиме нагороди в літніх, і навпаки.