Зачинені в ліфті

Зачинені в ліфті

Іду здавати документи у візовий центр. Візові центри кількох країн Шенгенської зони розмістилися на восьмому поверсі торгово-розважального комплексу «Гулівер». Ліфти в цьому хмарочосі модерні, з прозорими кабінками. Ще ранок, і людей до них не пускають.

Для кого співають цикади

Для кого співають цикади

Стереотипи — річ уперта: більшість вважає, що курортна Туреччина — то передусім Анталія. І весь прилеглий до неї південний регіон — Аланія, Кемер, Белек... Туди вітчизняні турфірми традиційно скеровують клієнтів, пропонуючи готелі на різні смаки, туди відправляють чартерні літаки.

Пробіг із вірою в серці

Пробіг із вірою в серці

На подвір’ї лікарні Охматдит ростуть троянди. На порозі щоденні ранкові приморозки і аж ніяк не лагідне сонце, — а вони квітнуть. Просто біля входу до Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. Тут щодня рятують дитячі життя.

Осіння хандра? Позбутися її пора!

Осіння хандра? Позбутися її пора!

Проблема ця торкається багатьох. Коли погода «перемикається» на осінній режим, людей починає турбувати апатія, зменшення працездатності й енергії. Ближче до зими ситуація ускладнюється — якщо вчасно не допомогти собі побороти хандру. Яким чином це найкраще вирішити?

У зоні небезпеки...

У зоні небезпеки...

«Ваші друзі — у зоні безпеки». Це перше, про що мене повідомив Facebook уранці 14 листопада. Після низки жахливих терактів, які впали на Париж моторошної ночі п’ятниці 13-го, Facebook створив сервіс швидкого контакту з друзями в зоні ураження. Аби пересвідчитися, що з ними все гаразд.

Місток мрій на острів Щастя

Місток мрій на острів Щастя

«У Музей української домашньої ікони можна їздити нескінченно. Як на прощу...», — каже моя колега. Ми приїхали до Радомишля в будень. Екскурсійні групи змінювали одна одну — автобуси привозять сюди спраглих до «культурних причасть» з усієї України. І не тільки, як ми переконалися, у вихідні.

Утекти від утоми...

Утекти від утоми...

Ще кілька десятиліть тому про синдром хронічної втоми не говорили ні лікарі, ні науковці — здавалося, що такої проблеми не існує взагалі. Як це можна — хворіти «від утоми»? Адже втомлюються всі.

Час високого сонця

Час високого сонця

Літо в розпалі, і спекотні дні стають справжнім випробуванням для тих, хто не має змоги заховатися від «пекельного асфальту і бетону». Адже у селі, ближче до природи, спека менш дошкульна. Влітку складніше зосередитися на роботі — мозок «спить» на ходу. Висока температура повітря — неабияке навантаження на людський організм.

Навздогін весні

Навздогін весні

Якщо хочеш наздогнати весну, треба їхати на північ. Акація в Україні відцвітає в травні, а в маленькому містечку Ілава на березі найдовшого у Польщі озера Єзьорак насолодитися ароматом її білосніжних суцвіть можна аж до кінця червня.