Гопак — не для Європи?

На чемпіонаті Європи, що завершився в Загребі, українські фігуристи, крім спортивної пари, були далекими від того, аби вести боротьбу за нагороди. Найбільшим досягненням європейського форуму так і залишилося четверте місце Тетяни Волосожар та Станіслава Морозова.

Лотерея Остерзунда

Через десять днів у шведському Остерзунді стартує чемпіонат світу. І хоча конкретного завдання — завоювати медаль — керівництво Федерації біатлону України перед командою не ставить, все ж сподівається на високі результати. До того ж уперше в історії вітчизняного біатлону той, хто підніметься на п’єдестал пошани, отримає премію від президента ФБУ. Перемогу на світовому форумі він оцінив у 30 тисяч доларів, плюс 10 тисяч «зелених» як заохочення. Віце–чемпіон отримає 20 тисяч, а бронзовий призер — 10 тисяч доларів.

Знайомство з китайською «кухнею»

Цьогорічний Кубок світу серед жінок відбувся в китайському місті Тайюань за участю шести провідних команд — України, Казахстану, США, Канади, Японії й Китаю. З далеких країв українки повернулися з двома особистими перемогами: усіх суперниць побороли Ірина Мерлені та Світлана Саєнко. Олександра Когут, програвши одну сутичку, посіла третє місце. Попри це, в загальнокомандному заліку наші дівчата опинилися на скромній п’ятій позиції.