Президент Зеленський позбавив українського громадянства п’ятьох колишніх високопосадовців та низку менш публічних людей часів президентства Віктора Януковича.
Віцеспікерка німецького Бундестагу Катріг Герінг-Екардт підбила підсумки свого візиту в Україну. Перебуваючи в Одесі вона заявила, що наслідки загарбницької війни ми повинні подолати всі разом. Німеччина і надалі продовжить надавати всебічну підтримку Україні.
Замість Владислава Атрошенка, який рішенням Львівського апеляційного суду був відсторонений від посади чернігівського міського голови, рік містом керуватиме Олександр Ломако.
Спікер парламенту Молдови Ігор Гросу заявив, що погрози глави МЗС РФ Сергєя Лаврова свідчать про його серйозну деградацію. Також Гросу запитав у Лаврова, навіщо росія стирає з лиця землі українські села.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав Міжнародний олімпійський комітет не повертати спортсменів рф до змагань на Олімпіаді й припинити прикривати злочини росії проти укранців білими прапорами.
Президент Європейської ради Шарль Мішель на пресконференції у Києві після саміт Україна-ЄС заявив, що Євросоюз і надалі підтримуватиме Україну попри погрози Кремля і Україна стане членом ЄС.
Президент України Володимир Зеленський наголошує, що військово-політичне керівництво не планує виведення українських військ із фронтового Бахмута Донецької області.
В уряді Німеччини відреагували на слова російського диктатора володимира путіна про те, що росія нібито знову стикається з "погрозами німецькими танками", як у Другу світову війну, які він проголосив під час урочистостей з нагоди 80-річчя Сталінградської битви у Волгограді.