Погорів на інтернеті
В одному зі столичних університетів на хабарі погорів заступник директора Центру інформаційних технологій. Як повідомляє «Фраза», посилаючись на прес–службу ГУБОЗ МВС України, чоловіка затримали в момент передачі 30 тисяч гривень. Проте це була лише частина суми, яку розраховував отримати хабарник. Встановлено, що заступник директора Центру за вирішення питання про підписання договору щодо надання послуг інтернету студентам в університетських гуртожитках, вимагав у підприємця 300 тисяч гривень. У бізнесмена такої суми не виявилося, і заступник директора пішов йому «на зустріч» — погодився отримувати мзду частинами впродовж року. Прокуратурою Голосіївського району порушено кримінальну справу за ч. 2 статті 368 Кримінального кодексу України.