З’їж мене
...Червона Шапочка бігла по зеленому лісу, зриваючи квіти і весело наспівуючи. В одній руці вона несла корзину з пиріжками, в іншій — букет квітів. «Любий Вовче, — заволала вона, побачивши за кущем сірі вуха, — з’їж мої пиріжки та мої ромашки!