Комп'ютери на карантині

У Кіровограді — НП: від двосторонньої пневмонії, ускладненої грипом, кілька днів тому померла вчителька однієї із загальноосвітніх шкіл міста. За словами медиків, пацієнтка спочатку скаржилася на біль у горлі, потім піднялася температура, тобто з'явилися звичайні симптоми грипу. Але згодом підключилася пневмонія — і врятувати жінку не вдалося.

Покірні телятка і різні матки

У Кіровограді — новий виток усе ще не закінченої мерської кампанії. Як повідомляла «УМ», 1 лютого територіальна виборча комісія визнала повторні, «урізані», вибори міського голови дійсними і назвала переможця — комуніста Володимира Пузакова (хоча перед цим ТВК двічі визнавала вибори недійсними). Але вже вчора, в день можливого оголошення результатів виборів на сесії міськради, члени виборчкому винесли нове рішення: визнати вибори мера Кіровограда... недійсними. Підставою для такого повороту стало те, що кандидата на посаду мера Олександра Нікуліна було знято з минулих перегонів незаконно (причому знято тією ж самою ТВК). Також члени комісії ухвалили провести нові вибори, які повинні відбутися 15 квітня.

«Коронація» відкладається

13 лютого кіровоградці очікували з нетерпінням. Цього дня в місті мав з'явитися повновартісний міський голова. На сесії міськради мали оголосити рішення територіальної виборчої комісії про результати виборів мера, прийняте ще 1 лютого. Звісно, на рішення ТВК подано судові позови, порушено кілька кримінальних справ, терміни оголошення результатів повторних виборів уже давно минули (голосування відбулося ще 26 листопада), але в місті були б раді хоч якомусь меру, ніж повній його відсутності.

Мер-«восьмитисячник»

Після більш як двомісячного невизнання позачергових виборів міського голови Кіровограда територіальна виборча комісія відмінила всі свої попередні постанови і назвала мером комуніста Володимира Пузакова. Цьому передувало кілька рішень про визнання виборів недійсними у зв'язку з численними порушеннями, більше 10 судових позовів на дії тервиборчкому Кіровограда, рекомендація ЦВК про розпуск того ж тервиборчкому, розгляд справи про вибори в Кіровограді Генеральною прокуратурою та тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради...

Депутат гвалтував дочку

Цього шанованого чоловіка, бригадира, односельчани в березні 2006 року обрали депутатом сільської ради. І ніхто з мешканців Глинянська Добровеличківського району не підозрював, що вже кілька місяців батько глумиться над своєю малолітньою донькою.

Треті вибори — три мери на місто?

Чергові, вже треті за останні дев'ять місяців, вибори міського голови Кіровограда призначені на 11 лютого. Тим часом районні та апеляційний суд обласного центру ледь не щодня розглядають справи, які стосуються перевиборів міського голови, що так невдало «відбулися» 26 листопада.

Майстра покарали через ліфт-убивцю

Дев'ять місяців тривав розгляд справи щодо загибелі дитини в кабіні ліфта в Кіровограді. За цей час родина пережила стільки, що ворогу не побажаєш. Із квартири прибрали навіть фото дитини — бачити зображення Дениска батькам неймовірно тяжко. 19- річна мама Інна весь час лікується, і кінця-краю цьому не видно.

Справа ліфта-вбивці

Справа ліфта-вбивці

У день парламентських виборів, 26 березня 2006 року, в Кіровограді в кабінці ліфта загинула дитина та покалічилася її 19-річна мама, про що «УМ» писала раніше. Час минув, і справа нарешті дійшла до суду — постраждала сім'я позивається до майстра фірми «Геркон», яка в Кіровограді відповідає за обслуговування ліфтів.

Голодне свято

Уже два роки, з часу постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до порядку обчислення пенсій», у Кіровоградській області триває протистояння між Пенсійним фондом і чорнобильцями. Згідно з постановою, постраждалим під час ліквідації аварії та вдовам повинні були перерахувати пенсію і включити в неї доплати, лікарняні тощо. Але в області таких змін не сталося. Так, більшість підприємств довідку про зарплату видавали і видають, але Пенсійний фонд до уваги їх не бере і видає пенсію таку ж, як і в 2003 році. Навіть кілька постанов суду не вплинули на ситуацію.

Без мера — до весни або і довше

Без мера — до весни або і довше

Тиждень поспіль для багатьох кіровоградців день починається і закінчується мітингами і пікетами. Головна площа міста заставлена наметами різного кольору: таким чином своїх кандидатів на міського голову підтримують різні політичні сили. До речі, щоб бажання стовбичити на площі не зникло, своїх прихильників тут підгодовують піцою з модного в місті закладу «Grand–picca».