"Євробачення" і Росія або Що робити із Самойловою?

Подивився я на Самойлову, послухав її пісню...
Банальний мотив (буду щиро здивований, якщо не крадений), простенька дівчинка (а з постів в ФБ - то елементарно безграмотна), якась жахливо-шепелява англійська вимова.
Десь такою Росія і є. Нічого боятися.

Про статтю Пінчука на холодну голову

Ніхто з авторів не пояснює, а що ж хоче Росія і Путін? Поки пропозиція про мир Путіним не озвучена, будь-які публічні дискусії на тему "чим би там могла в односторонньому плані пожертвувати Україна" є шкідливими.

Дуже і дуже розчаровуюче

Рішення Європарламенту вкотре перенести розгляд рішення про безвіз для України - з лютого на квітень. Ця ситуація не залишає сумніву, що у випадку з Україною мова йде не про бюрократичні процедури в рамках європейських інституцій, а відсутність політичної волі прийняти остаточне рішення.

Теги: Євросоюз

Реванш Януковича під новими брендами

Наша влада любила та й продовжує розповідати, що яких на Донбасі оберуть, з такими і житимемо. Не житимемо ми після тих виборів. Ми не зможемо спокійно жити чи навіть вижити після виборів на решті території України, в результаті яких переможе опоблок чи будь-яка інша проросійська сила.

Фактор Трампа: несподівано, неприємно, але не смертельно

Найбільша проблема з Трампом не в тому, що він «якийсь не такий» (щодо політичних підходів), а в тому, що ніхто не знає взагалі який він? Ми не знаємо його світогляд (припускаємо, що просто немає), способи прийняття рішень в сфері безпеки і зовнішньої політики, людей, які формуватимуть їх.

Заборона «Волині» і українська репутація

Я би зрозумів цю заборону, якби уповноважені організації України прийшли до висновку, що цей фільм порушує закони України. Я зрозумів би заборону на прокат цього фільму.Але в даному випадку мова йшла про закритий показ для аудиторії підготовлених глядачів.

За що Юрій Лоза заздрить Бобу Ділану?

Я не дуже здивувався, коли якийсь час тому десь прочитав, що російський пісняр Юрій Лоза висловився про те, що в музичному плані британські Бітлз не були чимось визначним. Але не так все просто. Парню явно не ймется.