Верховна Рада поставила під сумнів легітимність Держдуми РФ. Що далі?

Ця фраза, якщо її наважиться вимовити президент, може бути доповнена ще й таким текстом: «Я дав доручення МЗС України поінформувати наших іноземних партнерів про позицію України припинити будь-яку взаємодію та відносини з Державною Думою РФ та її членами.

Смертельна недуга країни

Українська держава в частині функціонування системи української влади, як інструменту управління суспільними процесами та забезпечення розвитку держави та благополуччя народу, остаточно припинила своє існування.

Розрив дипвідносин між Україною та Росією - кричуща необхідність

Це рішення, у відповідь на збройну агресію РФ, мала прийняти саме Україна. Cьогодні подібні "загрози" з боку РФ, швидше за все, є частиною інформаційної кампанії країни-агресора.

Про агреман і московського шпигуна Бабіча

Розголошуючи прізвище кандидата на заміщення вакантної посади свого посла в Україні, Росія менше всього думала про самого кандидата. І розголошення прізвища, і кандидатура колишнього військовослужбовця в період гарячої фази російської агресії проти України – це ляпас Україні.

Теги: Росія

Про військовий переворот в Україні.

Проте «романтика» збройного перевороту – військові машини, наряди солдатів та офіцерів, які звозять на обнесені колючим дротом стадіони сотні чи тисячі поганих корупціонерів, казнокрадів, брехунів і популістів – все це за день-два закінчиться. А далі почнеться...

Переворот у Туреччині: відчуття чогось не дуже приємного посилюється

У Туреччині, окрім кількох десятків безневинних громадян і пари сотень теж не завжди в чомусь винних учасників заколоту, основною жертвою путчу і перемоги Ердогана стане демократія.

Ситуація в Туреччині: військові гнули - перегнули

Чесно кажучи, я не вірив, що збройні сили Туреччини коли-небудь наважаться на продовження довгої традиції військових переворотів. А ось один з наших розвідників попереджав - не поспішай з висновками.