Квиток за $0? Буває й таке

Недаремно досвідчені мандрівники радять часто перевіряти сайти авіакомпаній на предмет дешевих квитків. Інколи на те, щоб уполювати надзвичайно вигідну пропозицію, є буквально кілька хвилин — поки службовці компанії не виявлять, що помилково поставили на порядок меншу ціну, ніж планувалося.

Магніт Золотих Пісків

Українські туристи влітку прагнуть відпочити з повним комфортом, бажано — за системою all inclusive. Але з огляду на розпалювання громадянських конфліктів у Єгипті й Туреччині, цього сезону зарубіжні курортні пріоритети наших співгромадян змінилися.

Нерухомість, яка робить вільним

Нерухомість, яка робить вільним

Днями в пресі пройшла інформація про те, що одіозний ректор Податкового університету Петро Мельник зміг утекти з України, де сидів під домашнім арештом, завдяки литовському паспорту, а отримав екс–нардеп–«регіонал» його, бо свого часу придбав у Литві нерухомість.

Китайці — найгірші туристи світу

Китайці — найгірші туристи світу

Вони скрізь лізуть без черги, не дотримуються правил, але світ відкриває їм свої обійми. Китайські туристи дедалі масовіше виїздять в інші країни, залишаючи там все більше грошей. І якщо багато хто називає найгіршими туристами у світі англійців, то американський часопис Vice віддає ганебну «пальму першості» китайцям.

«А кого побачите з цигаркою — дзвоніть нам!»

Рік, коли наплив туристів і відпочивальників у Крим різко зріс, в Україні є першим роком заборони куріння в громадських місцях. Із цього приводу міністерство курортів і туризму АР Крим випустило спеціальний пропагандистський відеоролик, який просуває в інтернеті та на місцевому телебаченні.

Магічний поклик гір

Магічний поклик гір

Про оригінальний спосіб, у який ентузіасти з «Карпатських стежок» реконструювали хатину для відпочинку мандрівників на ґорґанській полонині Плісце, між горами Ґрофа та Попадя, автор цих рядків почув випадково.

Побачити Париж і... посидіти на Сені

Побачити Париж і... посидіти на Сені

У Парижі з’явилася нова принада для туристів — лівий берег Сени на відтинку від музею Орсе до мосту Альма став повністю пішохідним. Алея завдовжки 2,3 км відтепер закрита для автомобілів і віддана в повне розпорядження пішоходів, ролерів та велосипедистів. При цьому мер міста Бертран Деланое, якому належить ідея реконструкції набережних Сени, запевняє: дорожніх заторів у місті не побільшає.