Фіалкова робота

Фіалкова робота

Коли в шибку стукотить сніг та б’ється вітер, а минулий дачний сезон із чорнобривцями й мальвами залишився лише у твоїй пам’яті та на фото, зимову хандру як рукою знімають кімнатні фіалки. Вони різнобарв’ям квітнуть на кухонному підвіконні й нагадують про п’янкий подих минулого літа.

Процесуальна непохитність

Процесуальна непохитність

Якщо хочете відчути себе щасливою людиною, спробуйте заплющити очі і прожити один день, мов незрячі. Після цього пекла ви подякуєте долі, що маєте можливість бачити все, що вас оточує. Ви безперешкодно можете себе обслуговувати в банку чи магазині, в метро чи автобусі, на світлофорі чи темній вулиці зимового дня.

Правда неоголошеної війни

Правда неоголошеної війни

Нещодавно головний редактор сайта «Цензор нет» Юрій Бутусов у матеріалі «Командир, який змінив хід війни», розповів про 2-гу протитанкову артилерійську батарею 51-ї окремої гвардійської механізованої бригади під командуванням капітана Костянтина Коваля, бійці якої відзначилися в бою з російськими військовими підрозділами на підступах до Іловайська 26 серпня 2014 року і взяли в полон велику групу російських військовослужбовців.

«Для тебе війна не почнеться, поки твоя дитина не підірветься на розтяжці»

Богдан Пташник був чи не єдиним волинським журналістом, який поїхав на війну простим солдатом фактично з перших її днів. Звістка про його важке поранення в бою під Карлівкою 23 травня 2014-го, де підрозділ «Донбасу» потрапив у підступну засідку терористичного батальйону «Восток», була шоком для всіх нас, його колег по журналістському цеху, а найбільше для рідних.

190 років на двох

190 років на двох

97-річний Андрій Олексійович та 93-річна Ганна Артемівна вже кілька днів не можуть відійти від хвилювань. Той факт, що їх занесли до Національного реєстру рекордів України, став для них, зізнаються, великою несподіванкою.

«Кожна поїздка на схід може стати дорогою в один кінець»

«Кожна поїздка на схід може стати дорогою в один кінець»

Тетяна — 23-річна волонтерка з Хмельницького. Попри діагноз ДЦП, дівчина однією з перших вийшла на місцевий Майдан, а згодом почала збирати допомогу для бійців у зоні АТО. Разом з однодумцями активістка заснувала благодійний фонд «Подих надії нації», який допомагає військовим, дітям-сиротам, онкологічним хворим.

Не бийте журналіста

Не бийте журналіста

Воістину, нові стандарти співпраці з журналістами. Нещодавно в місті енергетиків Ладижин скоєно напад на відомого у місті громадського діяча та правозахисника Андрія Скакодуба, який займається журналістськими розслідуваннями щодо корупції серед місцевих чиновників.

«Їстівні» камінці

«Їстівні» камінці

Мистецтво суйсекі — любування «диким» та необробленим камінням, як це притаманно культурам Японії, Кореї та Китаю, — в Україні рідкісна річ. Єдиний у нашій країні колекціонер — 48-річний Олександр Ніколашин, який збирає каміння, що нагадує продукти харчування, живе на Черкащині у місті Сміла.

«Це наша маленька команда!»

«Це наша маленька команда!»

У багатьох українських родинах традиційно заведено: якщо народжується дитина, то все підпорядковується їй. І коли поруч немає бабусі та дідуся, то на певний період відкладаються зустрічі з друзями, походи в кіно чи театр, а про подорожі залишається лише мріяти. Такі стереотипи зламала молода сім’я з Черкас — Таня та Любомир Коломійці.

Щасливі на візках

Щасливі на візках

Ця історія — про кохання. Про кохання, перед яким нехай сховаються всілякі гламурні «амури». Про кохання незвичайне, вистраждане і вимріяне довгими роками, яке прийшло до двох непросто, нешвидко і, здається, всупереч усьому. Час, відстань, особисті проблеми і загальні обставини, врешті-решт, навіть міжнародна політика — геть усе було проти нього.