Україна пройшла до півфіналу чемпіонату світу з футболу

Юніорська збірна України гратиме у півфіналі чемпіонату світу з футболу, що проходить у Польщі. У чвертьфінальному поєдинку, що пройшов у Лодзі 7 червня, українська команда з рахунком 1:0 перемогла збірну Колумбії.

Freedom House заявляє про «новий інструментарій» придушення незалежних ЗМІ

Правозахисна організація «Дім свободи» (Freedom House) заявляє, що лідери країн, які мають намір узурпувати владу, знаходять нові шляхи для придушення незалежних засобів інформації.

Теги: ЗМІ, Світ

ООН оприлюднила катастрофічний звіт про забруднення повітря на Західних Балканах

За даними оприлюдненого 3 червня звіту ООН, у всіх великих містах Західних Балкан забруднення повітря є настільки катастрофічним, що скорочує середню тривалість життя мешканців регіону більш як на один рік.

Україна піднялася на 5 позицій у світовому рейтингу конкурентоспроможності

Україна піднялася на 5 позицій у світовому рейтингу конкурентоспроможності

Стало відомо, що в цьому році Україна піднялася з 59-го на 54-те місце в рейтингу конкурентоспроможності. Нагадаємо, що його з 1989 року складає швейцарська бізнес-школа IMD. Це дослідження включає 235 показників та воно проводиться для 63 країн.

Путін натякнув, що хоче стати володарем світу

Путін натякнув, що хоче стати володарем світу

Президент Росії Володимир Путін заявив, що монополіст у сфері штучного інтелекту може стати володарем світу і доручив значно збільшити фінансування наукових досліджень в цій галузі. Про це він сказав на нараді щодо розвитку технологій в галузі штучного інтелекту.